2733
2734

هنوز خرید فرو نمیشه .من ناتم زدم کیف پولم

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تازه لیست شده تو صرافی ی سری پیج ها می‌خریدند حالا نمیدونم چقدر صحت داره

نبابا چه چیزایی میگی آدم‌با کار و تلاش پول درمیاره نه اینکه بشینه یجا بزنه رو صفحه پول دربیاره تو جهان ۱ میلیار نفر نات کوین دارن الان اونا باید میلیاردر باشن که

🦋جان مادرتون لایک نکنییییییییییییییییید تا وقتی که خودم بخوام مرسییییی🦋

نفروش بزار باشه فعلا قدیما تلگرام نات رایگان میداد کلی کسی توجه نمیکرد.یهو دید مثل بیت کو ین کسی نگاه نمیکرد اینم با ارزش شد

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم
نبابا چه چیزایی میگی آدم‌با کار و تلاش پول درمیاره نه اینکه بشینه یجا بزنه رو صفحه پول دربیاره تو جه ...

چ منطقیه 

پس این همه آدم که از طریق ارز دیجیتال و ترید اینا پول در میارن چین اینم یه چیزیه مثل همونا 

نبابا چه چیزایی میگی آدم‌با کار و تلاش پول درمیاره نه اینکه بشینه یجا بزنه رو صفحه پول دربیاره تو جه ...

1 میلیار نفر مدارن

حدود 1 درصد از مردم جهان نات کوین دارن

نفروش بزار باشه فعلا قدیما تلگرام نات رایگان میداد کلی کسی توجه نمیکرد.یهو دید مثل بیت کو ین کسی نگا ...

یکمش رو بفروشم ببینم اصلا راسته مثلا 5 هزار تا بفروشم

انشالله ک راست باشه 

یکمش رو بفروشم ببینم اصلا راسته مثلا 5 هزار تا بفروشم انشالله ک راست باشه 

خیلیا هم دیدم فروختن ولی پولی براشون نزدن اینم هستا

1 میلیار نفر مدارن حدود 1 درصد از مردم جهان نات کوین دارن

والا من همه دوستام دارن توی یه کانال عضوم ۲ میلیون کاربر داره توی تلگرام همه هم میلیونی نات کوین دارن🤣🤣یه چیزا آزاد و رایگان هستش اکثرا دارن مگه بی.ت کوین که ۱ درصد مردم جهان داشته باشن😐😂

🦋جان مادرتون لایک نکنییییییییییییییییید تا وقتی که خودم بخوام مرسییییی🦋
2706