2737
2739

من حس میکنم سه نفره نمیچسبه اصلا😑یعنی من و شوهرم و پسرم، با خانوادم و داداش و زن داداشم دوبار رفتیم مسافرت اما به خاطر شیطونی های پسرم بابام اعصاب نداره مارو هم عصبی می‌کنه😑☹️هیچکسم نیست که باهاش بریم پایه باشه🙄😔شما چطور؟

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

خیلی خوش میگذره که ما ماه پیش رفتیم سه نفره چابهار 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

من یه دور با خانواده شوهرم رفتم خیلی اذیت کردند انگار فقط دنبال این بودن که از آدم اتو بگیرند ! 

در نهایت دیدم تنهایی راحت تره!

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اتفاقا قبل از بچه دومم ما خیلی مسافرت رفتیم خیلی خوش میگذشت چون تمام برنامه رو خودمون مطابق بچه میچیدیم

اما الان با یکی از دوستامون که دوتا بجه دارن میریم سفر

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
ما که با دخترم ۳ نفره میریم عالیه. ترجیحم اینه خودمون بریم سفر تا با جمع 

جدی؟ دخترت چندسالشه؟ من حس میکنم خوب نباشه نمی‌دونم امتحان نکردم

2740

منو شوهرم چندبار مسافرت رفتیم دوتایی به من که خوش گذشت چون کلی هم خرید کردم ولی شوهرم جمع رو بیشتر دوست داره خب ما هم کسیو نداریم باهاشون بریم 

خانواده من که توان مالیشو ندارن با خانواده شوهرمم تا حالا نرفتم و دوس ندارم مثلا با مادرشوهر برم مسافرت ، خب من با پیرزن چه وجه اشتراکی دارم که بهم خوش بگذره ، جاریم ابنا میگن یه بار با هم بریم مسافرت که من میترسم کاراشون اعصابمو بهم بریزه تو سفر بهمون خوش نگذره ، دوستی هم من ندارم شوهرم یه چندتا دوست داره که یه بار باهاشون گردش رفتیم طرز فکرشون به من نمی‌خورد دیگه ادامه ندادم ، عملا کسی نیست که با هم بریم 

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
اتفاقا قبل از بچه دومم ما خیلی مسافرت رفتیم خیلی خوش میگذشت چون تمام برنامه رو خودمون مطابق بچه میچی ...

منم همش میگم کاش یه بچه دیگه داشتم بهتر بود

منو شوهرم چندبار مسافرت رفتیم دوتایی به من که خوش گذشت چون کلی هم خرید کردم ولی شوهرم جمع رو بیشتر د ...

خب یه بار با جاریت برو شاید خوب باشه، من از خدامه با جاریم برم خیلی خوبه دوسش دارم اما برادر شوهرم اخلاقش به شوهرم نمیخوره 

2706