2733
2734
عنوان

کیا سه نفره میرن مسافرت؟؟؟اونایی که یه بچه دارن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 27 پست
جدی؟ دخترت چندسالشه؟ من حس میکنم خوب نباشه نمی‌دونم امتحان نکردم

الان ۷ سالشه. ولی اولین سفرمون ۳ ماهش بود رفتیم قشم خیلی خوش گذشت. وقتی هم بزرگ تر شد مثلا ۲ سال به بالا همیشه سفرهامون رو جوری برنامه ریزی میکنیم که به هر سه تامون خوش بگذره. مثلا اگر سفر زیارتی میریم مشهد جدای از زیارت که مورد علاقه منه. پارک و شهربازی باغ وحش و رستوران و خرید هم میریم تا از سفر مشهد خاطره خوبی واسش بسازیم.

ما سه نفره میریم همه جا خیلی هم خوش میگذره دخترم ۴سالشه....اتفاقا ماهر وقت با کس دیگه ای رفتیم زهر م ...

منم باید امتحان کنم ببینم خوش میگذره

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم باید امتحان کنم ببینم خوش میگذره

ما دیروز رفتیم یه جایی که طبقه ی پایینش شهر بازی بود اول دخترم اونجا بازی کرد...بعد رفتیم طبقه ی بالا غذا خوردیم ..آخرش هم رفتیم بالا قلیون کشیدیم با همسرم جای همتون سبز  

یه بار امتحان کن عالیه ...میتونی باهمسرت در مورد همه چیز حرف بزنی چون کسی نیست پیشتون ‌.بهش محبت کلا ...

آخه موضوع همینه که شوهر من یکم بی ذوقه، حوصله نداره آهنگ گوش بده😑

آخه موضوع همینه که شوهر من یکم بی ذوقه، حوصله نداره آهنگ گوش بده😑

پس شوهرتون پایه نیست که سه تایی بهتون خوش نمیگذره‌‌‌...درکت میکنم ماهم یه فامیل داریم برعکس شما...خانومه از آهنگ خوشش نمیاد و هی میزنه تو ذوق شوهرش

پس شوهرتون پایه نیست که سه تایی بهتون خوش نمیگذره‌‌‌...درکت میکنم ماهم یه فامیل داریم برعکس شما...خا ...

آره نه اینکه گوش نده چرا گوش میده اما تا میرسه به آهنگ شاد و قری خوشش نمیاد چون یکم مذهبیه

یه بار رفتیم خارج از شهر پسره دوستم اومد تو ماشینه ما دیدم چقد خوب بود اگر پسرم داداش داشت چقد خوشحا ...

منم دوست دارم یه بچه دیگه بیارم

خب یه بار با جاریت برو شاید خوب باشه، من از خدامه با جاریم برم خیلی خوبه دوسش دارم اما برادر شوهرم ا ...

جاری منم خوبه ولی خب آدم تو مسافرت طرفشو میشناسه دیگه ، میترسم بریم یا مادرشوهرم گلگی کنه که منو نبردین یا اگه بد باشه مامانم سرکوفت بزنه 

تو مثل یه خواب خوب فانتزی