2733
2734
آرامبخشه؟

ن

روانپزشک برای من داده

برای اختلالم موقعی ک جنون دست داد

برید دکتر تو نی نی سایت دنبال اسم قرص باشید مث من اونسری تشنج میکنین خدا نکرده

Казань Tabriz 🇦🇿🇷🇺  مسیحی ام✝️به عقاید هم احترام بزار هفتادی🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵
پیش اومده برای تخلیه خشم خودمو بزنم راحت شم ، ولی کنترلم دست خودم بوده

من اعصابم که خیلی داغون شه دوست دارم چاقو بردارم تو شکم خودم فرو کنم بخاطر اینکه میدونم خودکشی آخر بدبختیه نمیکنم ولی خودزنی میکنم دو روز پیش سر و صورتمو داغون کردم زیر چشمم کبوده سرم پر از ورم شده درد میکنه خسته شدم  نه راه پس دارم نه راه پیش😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قطع رابطه کن باهاشون وقتی میبینی حرمت همسرتو نگه نمیدارن 

نمی‌تونم نامزدم 

خیلی به همسرم و خانوادش بی احترامی میکنن به خدا قسم شوهرم خیلی خوبه دارم از غمِ حجب و حیای شوهرم میسوزم به خدا هرچی میگم چارتا کاسه بشقاب جور کن من برم میگه ندارم میگم بزار برم وام بگیرم خودم بخرم نمیزارن بخدا خسته شدم مامانم از صدتا دشمن برام بدتره انقدر مادرشوهرم دوستم داره بهم حرمت میزاره مامانم یک سوم مادرشوهرم احترام نگه نمیداره مادرشوهرم کمتر از فاطمه جان بهم نمیگه یکبار نشده دل منو بشکنه بخدا قسم😭😭😭😭😭

ن روانپزشک برای من داده برای اختلالم موقعی ک جنون دست داد برید دکتر تو نی نی سایت دنبال اسم قرص ب ...

بمن لیتیم داد عوارضشو خوندم گرخیدم  نخوردم شما افسردگی داری یا دو قطبی؟

اختلال روانی بهش جنون دست میده  و باید درمان بشه  دوستان این کارهایی که شما به خاطذ عصبا ...

حقش‌.بود اصلا پشیمان نیستم فقط بخاطر این ناراحتم ک نمرد

تو نمیدونی قضیه از چه قراره.و چخ اتفاق ها سرم افتاده نمیتونی.قظاوتم کنی این از جنون نبود 

Казань Tabriz 🇦🇿🇷🇺  مسیحی ام✝️به عقاید هم احترام بزار هفتادی🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵
من  اعصابم که خیلی داغون شه دوست دارم چاقو بردارم تو شکم خودم فرو کنم بخاطر اینکه میدونم خودکشی ...

الهی بگردمت ، منم از مادرم کشیدم زبونش از شمشیر تیز تره . از وقتی غسل صبر میگیرم و به نیت آرامش خودم واجبات و بعضی مستحابتو انجام میدم خیلی بهتر شدم . ایشالا هر چی سریع تر مشکلت حل بشه راحت بشی

من  اعصابم که خیلی داغون شه دوست دارم چاقو بردارم تو شکم خودم فرو کنم بخاطر اینکه میدونم خودکشی ...

تو که اگاهی به مشکلت چرا اینکارها رو میکنی یه نفس عمق بکش چند تا صلوات بفرست یه ابی به صورتت بزن

اختلالت چیه؟

عوارض استفاده‌.از.ماشرو.مو‌.گل باعث شده توهمات دائمی داشته باشم‌رنگا رو عوضی ببینم

تو که اگاهی به مشکلت چرا اینکارها رو میکنی یه نفس عمق بکش چند تا صلوات بفرست یه ابی به صورتت بزن

حس میکنم دنیا به آخر رسیده زندگیم اصلا فایده نداره تو اون لحظه که اون حالت بهم دست میده اون حس هزار برابر  میشه

2706