2737
2734
عنوان

از شیر گرفتن بچه بیاین کمکم

166 بازدید | 22 پست

یک سال و هفت ماهشه تقریبا، رفلاکس داره، اشتها ام نداره غذا نمیخوره فقط شیر!!! بردمش دکتر گفت از شیر بگیرش تا معدش خوب بشه، حالا امشب اگه خدا بخواد استارت زدم، یه مدت مریض شد فکر کنم کروناس الان یکم بهتره بخاطر این مریضی واکسن ۱۸ ماهگی شو هنوز نزدم است واکسن ب از شیر گرفتن ربط داره ک همه میگن بعد واکسن از شیر بگیر؟ اینکه میگن شیر شب برا دندون بچه ضرر داره راستع؟

شیر شب برای دندون بچه خوب نیس

وقتی شب شیر نخوره صبح اشتهای غذا خوردن داره و وقتی غذا بخوره دیگه همه  چی حله

یه کم باید تحمل کنی

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
بله ربط داره حتما بعد واکسن از شیر یگیر درد زیادی داره واکسن حداقل باشیر ارامش بگیره چون بهونه گیری ...

آخه هنوز خوب نشده قصد ندارم واکسنشو بزنم تا اون موقع هوا گرم میشه یکم سخت تره از شیر گرفتن 

بله دندوناشوخراب میکنه اول واکسن بزن بعدازشیر بگیرخودازشیر گرفتن واسه بچه خیلی سخته پسرمن یه گریه ها ...

الهی بمیرم واسه این کوچولو های معصوم خودمم خیلی عذاب وجدان دارم انگار دارم گناه مرتکب میشم 

2740

نه واکسن بزن بعداز شیر بگیرش چون خیلی گریه میکنه واذیت میشی وبزار کامل خوب بشه بعد شروع کن من دخترام یک سال هشت ماه و22روزشون بود از شیر گرفتم یه مرتبه گرفتم فلفل قرمز زدم دیگه سمتش نیومد ودختربزرگم تا خود صبح بیدار بود اما گریه نمیکرد بعد 3روز عادی شد وقتی خواستی از شیر بگیری اگه کسب داری برو خونشون تا کمک حالت باشه

2706