2737
2734

ما ترکا ( چه ترکای ایران چه ترکای ترکیه ) یه کلمه ای داریم به نام " باغرا باسماخ " یا همون " باعرا باسماک " یا همون " bağra basmak "

که معنیش میشه یه بغل خیلی خیلی عمیق و دلی که انگار اونی که دوسش داری رو جوری بغل میکنی که حس میکنی " تمام وجودش" تو بغلت قرار گرفته و انگار تو بغلت مچاله شده و توام با حس عشق زیاد یه حس امنیت به طرف مقابل میده ...🥲

تا حالا دلتون خواسته کسیو باغروزا باساسوز ( از ته دل بغل کنید فشار بدیدش به به سینه خودتون ) ؟ ❤️‍🩹

من که امشب بیشتر از هر شبی دلم میخواست سنی باغرما باسام همه کسم ولی حیف که جزو غیر ممکناس ... 💔🥺

یاد صمد ممد افتادم میگف آجان باس باغروا آجان😁😁

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😁

ساغولاسیز خانم

عجب کلمه ددوز معادلی یوخدی😁👌

وظیفه امه که پاسخ تک تک پست های کاربرای محترمی که وقت گذاشتن و تو تاپیکم شرکت کردن رو بدم، دلیل طول کشیدن ریپ زونم هم همینه ( پاسخ دهی به تک تک پست ها)...    ⚠️ این اخلاق منه که جواب کاربرایی که ممکنه شان من و بقیه کاربرای محترم رو رعایت نکنن و چرت و پرت بگن رو باسکوت میدم. از قدیم به حق گفتن: "جوابِ....... خاموشیست" !!!!
2731
عزیزم فدای دل مهربونت بشم من 🥺🩷 خدا از دهنت بشنوه عزیزکم 🙏😿

خدانکنه عه 

بمونی گل و حال خوبتو ببینیم

حتما برات دعا میکنم🌸🥲

انشاالله همه به خواسته هاشون برسن منم به رشته ای که دوسش دارم...دعا کنین برام..:)
2740
😅 بله اوجوردی ایشالا قسمت تمام عاشق لر اولا بوجور گوجاخلاما

اینشالاه باجی😁👌

وظیفه امه که پاسخ تک تک پست های کاربرای محترمی که وقت گذاشتن و تو تاپیکم شرکت کردن رو بدم، دلیل طول کشیدن ریپ زونم هم همینه ( پاسخ دهی به تک تک پست ها)...    ⚠️ این اخلاق منه که جواب کاربرایی که ممکنه شان من و بقیه کاربرای محترم رو رعایت نکنن و چرت و پرت بگن رو باسکوت میدم. از قدیم به حق گفتن: "جوابِ....... خاموشیست" !!!!
مرسی محتاج دعام 🥲 منم تورو دعا میکنم عزیزم 🩷 خدا جواب دعاهات و خوبیاتو به خودت برگردونه ایشالا گ ...

مرسی گلم لطف میکنی واقعا🙂🌸🌸

انشاالله همه به خواسته هاشون برسن منم به رشته ای که دوسش دارم...دعا کنین برام..:)