2752
2734

ما ترکا ( چه ترکای ایران چه ترکای ترکیه ) یه کلمه ای داریم به نام " باغرا باسماخ " یا همون " باعرا باسماک " یا همون " bağra basmak "

که معنیش میشه یه بغل خیلی خیلی عمیق و دلی که انگار اونی که دوسش داری رو جوری بغل میکنی که حس میکنی " تمام وجودش" تو بغلت قرار گرفته و انگار تو بغلت مچاله شده و توام با حس عشق زیاد یه حس امنیت به طرف مقابل میده ...🥲

تا حالا دلتون خواسته کسیو باغروزا باساسوز ( از ته دل بغل کنید فشار بدیدش به به سینه خودتون ) ؟ ❤️‍🩹

من که امشب بیشتر از هر شبی دلم میخواست سنی باغرما باسام همه کسم ولی حیف که جزو غیر ممکناس ... 💔🥺

یاد صمد ممد افتادم میگف آجان باس باغروا آجان😁😁

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

😁

ساغولاسیز خانم

عجب کلمه ددوز معادلی یوخدی😁👌

وظیفه امه که پاسخ تک تک پست های کاربرای محترمی که وقت گذاشتن و تو تاپیکم شرکت کردن رو بدم، دلیل طول کشیدن ریپ زدنم هم همینه ( پاسخ دهی به تک تک پست ها)...    ⚠️ این اخلاق منه که جواب کاربرایی که ممکنه شان من و بقیه کاربرای محترم رو رعایت نکنن و چرت و پرت بگن رو باسکوت میدم. از قدیم به حق گفتن: "جوابِ....... خاموشیست" !!!!
عزیزم فدای دل مهربونت بشم من 🥺🩷 خدا از دهنت بشنوه عزیزکم 🙏😿

خدانکنه عه 

بمونی گل و حال خوبتو ببینیم

حتما برات دعا میکنم🌸🥲

انشاالله همه به خواسته هاشون برسن منم به رشته ای که دوسش دارم...دعا کنین برام..:)
😅 بله اوجوردی ایشالا قسمت تمام عاشق لر اولا بوجور گوجاخلاما

اینشالاه باجی😁👌

وظیفه امه که پاسخ تک تک پست های کاربرای محترمی که وقت گذاشتن و تو تاپیکم شرکت کردن رو بدم، دلیل طول کشیدن ریپ زدنم هم همینه ( پاسخ دهی به تک تک پست ها)...    ⚠️ این اخلاق منه که جواب کاربرایی که ممکنه شان من و بقیه کاربرای محترم رو رعایت نکنن و چرت و پرت بگن رو باسکوت میدم. از قدیم به حق گفتن: "جوابِ....... خاموشیست" !!!!
مرسی محتاج دعام 🥲 منم تورو دعا میکنم عزیزم 🩷 خدا جواب دعاهات و خوبیاتو به خودت برگردونه ایشالا گ ...

مرسی گلم لطف میکنی واقعا🙂🌸🌸

انشاالله همه به خواسته هاشون برسن منم به رشته ای که دوسش دارم...دعا کنین برام..:)