2737
2739

اصالتا مال خود اصفهانن و اصفهان هم زندگی میکنند مردهای اصفهانی چجور آدم هایی اند حالا میدونم همه جا خوب و بد داره ولی یه کلیتی درمورد اخلاقیاتشون بهم بگین

رسم هاشون برا ازدواج چجوریه؟

بعد درمورد اینکه خیلی ببخشید میگن خسیسن یعنی چجورین؟خواستگارم خیلی درمورد پس انداز داشتن و اینکه زن و مرد هردو باید از نظر مالی زندگی رو ساپورت کنن میگه یا میگه زن باید مدیریت مالی خونه دستش باشه بتونه هزینه هارو مدیریت کنه یعنی خسیسه؟یعنی حتی از ضروریات زندگی هم برا پس انداز میزنند؟منو گرسنگی نکشه تو اصفهان؟🤣🤣🤣

(حالا خودمم با پس انداز کردن موافقم ولی نه درحدی که آدم از آسایشش الانش بزنه برا آینده پس انداز کنه خدایی با حرفاشم موافقم ولی چون خیلی درمورد مسائل مالی حرف میزنه و اسم اصفهانی هاهم بد دررفته یکم میترسم😐😂)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من داداشم پنج سال اصفهان زندگی کرده میگه ماها که اصفهانی نیستیم نمیتونیم خیلی باهاشون کنار بیایم اصفهانیا با خودشون خوبن البته من خودم نمیدونم والا چون اصن تاحالا با اصفهانی ها برخورد نداشتم فقط برای تفریح رفتم🤷‍♀️

I'm atomic 
2740

عزیزم من اصفهانی هستم

تو اطرافم بزرگترین ایرادی که از پسرهای اطرافم میبینم بچه ننه بودنشون هست 🥲

اکثر پسرهای اطرافم شوهر خودم برادرهای خودم...

چیزی که الان خودم دارم اذیت میشم راجبش

این چیزارو به حرف نمیشه فهمید گلم

باید حداقل ۶ ماه باش رفت و امد کنی قبل ازدواج

برید اینور اونور چهار دفعه عصبانیتشو ببینی که عصبی میشه چه رفتاری میکنه یا همین خساست رو میشه فهمید که تو مناسبتا در چه حد خرج میکنه یا بیرون میرید میبرتت رستورانی جایی یا نه مثلا بهونه میاره که غذا بیرون نخوریم یا از یه جا دوتا ساندویچ بخریم

این چیزارو به حرف نمیشه فهمید همه ادما وقتی میخوان از خودشون حرف بزنن خودشونو بهترین معرفی میکنن مهم تو عمله

من این حرفو خیلی شنیدم که اصفهانیا فقط با خودشون خوبن

منم این رو حس میکنم حقیقت رو میگم

اکثر ازدواج‌های ما نسبت فامیلی نزدیک هست . نهایتا فامیل دور 

الان برادر من در شرف ازدواج هست با دختری از استان دیگه

یعنی کل فامیلمون گوش تیز کردن ببینن چه خبرههههههه و حسابی کنجکاو شدن !!

2706