2733
2734
عنوان

اصفهانی ها بیاید.خواستگار اصفهانی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 44 پست
ببین واسه همین خصوصیت که بقیه دوستان هم گفتن ، اینکه غریبه رو سخت بین خودشون میپذیرن!! برادرم از ...

پس بگو چرا خاله هاش انقدر چپ چپ نگام میکردن دلیلش همین بوده؟😐 یا حضرت عباس✋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خسیس بستگی داره،،کلا ولخرج نیستن ولی من که همه ی فامیلامون اصفهانی اصیل و سنتی هستن ندیدم خساست توشو ...

من خودم خیلی باهمه زود جوش میخورم کلا خیلی اجتماعیم دوست دارم باهمه رفت و آمد کنم اگه اینجوری باشن من اذیت میشم به خصوص که خانواده و فامیل خودمم یه شهردیگه ان

پس بگو چرا خاله هاش انقدر چپ چپ نگام میکردن دلیلش همین بوده؟😐 یا حضرت عباس✋

😂😂😂

ولی واست مهم نباشه

اگر پسند همدیگه هستید غمت نباشه

مهم اینه که آقا پسر همراهت باشه عزیزم

یه چیزی رو بگم

مردهای اصفهانی از زن و زندگی خیلی خیلی خیلی حمایت میکنن 

بچه ننه هستنا ، ولی برای زن و زندگی هم چیزی کم نمیزارن

رسم مهریه و جهازشون چجوریه؟

مهریه نمیدونم ولی جهاز مفصل میخان. دوستم کلی وسیله اضافی خرید برا جهیزش. اول اجاره نشین بودن. بعد که خونه خریدن جهازش جا نشد تو خونه.

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه جالب! آخه پدر دختر خانمی که ما رفتیم خواستگاری رسمی ، مخالفت کردن به خاطر اینکه دخترشون از شهر خ ...

نه من بابام میگه تو میخوای زندگی کنی اگه خوشت اومده مشکلی نیست ولی حقیقتش چون گفتن اصفهانی ها با غریبه صمیمی نمیشن یکم ترسیدم چون من خیلی دلم میخواد دوست پیدا کنم یا رابطه فامیلی داشته باشم اگه تو شهر غریب احساس تنهایی کنم خیلی اذیت میشم

درضمن اسی جان عزیزم همه جا خوب و بد داره

شما ببین خانوادگی در چه سطحی هستن ، هم سطح هستین؟!!!

ببین از این آدمای نفهم و خودخواه و گدا گودول و بدجنس و بدذات و بی‌بند و بار  نباشن

اینو نمیشه از کجایی بودنشون و کدوم شهر بودنشون تشخیص داد ، این مربوط به فرهنگ خانوادگی هستش

درضمن اسی جان عزیزم همه جا خوب و بد داره شما ببین خانوادگی در چه سطحی هستن ، هم سطح هستین؟!!! ببین ...

بله خوب همه جا همه جور آدمی هست

عزیزم شما اصالتا اصفهانی هستی؟خانواده ی این آقا پسر خیلی مهربونن و منو دوست دارن به نظرت ازته دله یا مثلا برااینکه من بله بگم نقش بازی میکنن؟اصفهانی ها اینجوری هستن که نقش بازی کنن؟

2706