2733
2734
عنوان

خداحافظ نی نی سایتیااا

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 50 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نرو🥺🥺

عزمزمه ماجرای کاربر ملوسکتونم چی بودا خودشم ک بنده خدا همه تاپیکاش دعاست

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
2731
اره 🤪زن ممد قلی بودن چه حسی داره؟

جاریم باید بگه اخه اون زنشه @همسرممدقلی    

من شوهرم ممدقولیه☹️😂💔

چندسالته

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌

اه چه قدر از خداحافظی متنفرم خیلی برم میاد ازاین لحظه 

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)
عزمزمه ماجرای کاربر ملوسکتونم چی بودا خودشم ک بنده خدا همه تاپیکاش دعاست

😔یه چند نفر حرفای زشت زدن به این بنده خدا تایپیک هم راجبش زدن دعوا کردن باهاش خیلی اذیتش کردن خودم دیر فهمیدم یکی از دوستاش گفت تعلیق کرد خودشو اونا هم دوستاش بودن یه زمانی تایپیکای مذهبی میزدن ولی نمیدونم جریان چی بود رفت هنوز منتظرم برگرده خیلی خوب بود

تسلیت به ایرانم😔🖤
2740
😔یه چند نفر حرفای زشت زدن به این بنده خدا تایپیک هم راجبش زدن دعوا کردن باهاش خیلی اذیتش کردن خودم ...

الهییی

چراا

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
اگه میدونستم تایپیک نمیزدم بهم چیزی نگفت خداحافظی هم نکرد😕از دستش عصبانیم بخاطر چندتا آدم چرت و پرت ...

💔💔

2706