2733
2739
عنوان

قرص اس سیتالوپرام کسی مصرف داشته؟

64 بازدید | 11 پست

چجوریه؟ من اونقدی شرایطم بد نیست دکتر برام نوشته

میدونم سرد مزاجی و وابستگی میاره

بنظرتون بیخیال بشم و مصرف نکنم؟

من مصرف داشتم 

وابستگی را بستگی داره چی معناکنی

وقتی افسردگی ویا وسواس و یا اضطراب داری، و این قرص را میخوری استرست کم میشه و کیفیت زندگیت بهتر میشه و با ترکش اکر دوره درمانت کامل نشده باشه مثل همون قبلت میشی ونه وابسته به قرص

واسه مزاج هم اگر خودت گرم مزاج باشی اونقدر تاثیر نداره

در کنارش روانشناس همبرو کنم  تاثیر بیشتر بگیری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قرص پرگابالین هم نوشته برام جفتشو مصرف کنم میگی؟

اگه روانپزشک خوبی هست،  بله هرچی تجویز کرده مصرف کن عزیزم 

اگر نه، پیش یه روانپزشک دیگه برو 

و اینکه بستگی به فرد و زمینه مشکلاتش داره

ممکنه یه نفر با ۶ ماه دارو درمانی کاملا خوب بشه و پزشک تشخیص کاهش و قطع مصرف دارو را بده،  ممکن هم هست فردی کلا زمینه ارثی و محیطی مشکلی را داشته باشه و مجبور باشه سال ها مصرف کنه

2731
اگه روانپزشک خوبی هست،  بله هرچی تجویز کرده مصرف کن عزیزم  اگر نه، پیش یه روانپزشک دیگه ب ...

نمیدونم دکتر درمانگاه بود

ب من گفت مشکلت حاد نیست کلا فقط یه دوره باید مصرف کنی

2740
من استفاده میکنم خیلی بهتره من دوروزاستفاده کردم حالم خیلی بهترشددیگه قطع کردم برای استرس دکترداده ب ...

بدمن به قرص دیگم داده برا اضطراب شیطونه میگه پس همونو بخورم اگه کافی نبود اینو‌شروع‌کنم

اخه مباید سرخورد قط کردقرصای اعصابو

باید دکتر دوزشو اروم‌اروم کم کنه

بدمن به قرص دیگم داده برا اضطراب شیطونه میگه پس همونو بخورم اگه کافی نبود اینو‌شروع‌کنم اخه مباید س ...

والا من اینو استفاده کردم خیلییییییییی نتیجه گرفتم خودم قطع کرد چون خودشم گفت تایه ماه استفاده کن