2737
2734

پسری ک قبلا باهاش بودی و خیانت کرده و کات کردین و از همه جا بلاکت کرده ولی با اکانت فیک میاد باهات حرف میزنه و در مورد روابطت میپرسه هدفش چیه؟؟؟

قبلا هم بارها با اکانت فیکش میومد باهام حرف میزد بعد با اکانتهای خودش محل نمیزاشت به من اصلا 

بنظرتون چرا داره آمار منو میگیره؟؟

تو چت گفت ک من توی دانشگاه و بیرون پیگیر شما بودم ولی گفتن رابطه دارین بیخیال شدم!!

در اینک خودش باشه ۷۰درصد مطمئنم چون صداش عین خودش بود فک میکرد من نمیفهمم!!!

واقعا چشه؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند سالشه

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم
2731
2740

بلاکش کن عوضیو

فقط 42 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با ماهی دو کیلو کاهش وزن! 

ولش کن مریضه اصلأ محل نده کسی که یه بار مزه خیانت رفته زیر دندونش بازم میره

دفعه بعد بهش بگو من چیزی رو که بالا آوردم دوباره نمیخورم

خودش متوجه میشه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫