2737
2739

چله نادعلی :🕋

چله چهل شهید :🕋

چله دعای معراج :🕋

چله سوره الحضی :🕋

چله زیارت عاشورا :🕋

خوندن ۱۴هزار صلوات :🕋

چله زیارت عاشورای ۴۰شهید :🕋

۱۴روز دعای توسل :

چله روزی هزارتا استغفرالله :🕋

هفت روز خوندن صد سوره توحید :🕋

خودن ۱۴هزارتا توحید :

خوندن۱۴هزار یالطیف :

خوندن ۱۴هزارتا یاالله :🕋

چله ایت الکرسی :🕋

چله ایت الکرسی۲ :

چله حدیث کسا :

چله الرحمان :

چله واقعه :🕋

چله یس :🕋

ذکر ۱۲۰۰۰ یاعلی :

چله زیارت عاشورای نویدصفری :

۹۱۱یاقاضی الحاجات :۱۴بار🕋

خواندن۱۰۰بار دعای مقاتل بن سلیمان :

خواندن۳ بارسوره یوسف :

خواندن۷۰سوره حمد :🕋

خواندن۴۰۰توحید :🕋

خواندن دعای اسم اعظم :🕋

خواندن ۳بار سوره انفال :

دعای امام علی :🕋

گفتن۵۱۱۰ یاخالق:۳بار🕋

چله دعای غریق :🕋

خواندن ۳بار یستشیر :

چله بسم الله الرحمن الرحیم :

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بااین لیست میتونی حاجت روا شی.لازم نی مثل من همشونو انجام بدی بعضیاشونم یاحتی یکیشم انجام بدی امکان داره حاجت رواشی من کلی تحقیق کردم تاچله ودعاهایی که شدید حاجت میدنو پیداکنم که شد این لیست

2731
بااین لیست میتونی حاجت روا شی.لازم نی مثل من همشونو انجام بدی بعضیاشونم یاحتی یکیشم انجام بدی امکان ...

عزیزم اینا باید تو یه روز خونده بشه ؟

مثلا یه روز ۱۴۰۰۰ تا صلوات بفرستیم ؟

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
عزیزم اینا باید تو یه روز خونده بشه ؟ مثلا یه روز ۱۴۰۰۰ تا صلوات بفرستیم ؟

۱۴هزار صلواتو من گروهی با۱۳نفر شروع کردم

هرروز هممون برا حاجت روایی یکیمون هزارتا صلوات میخوندیم

واینکه تو میتونی مثل من توی صلوات گروهی شرکت کنی یا تنهایی ۱۴روز برا حاجت رواییت روزی هزارتا صلوات بگی

----

بعد لازم نیست همه چله هارو باهم شروع کنی یاهمه دعاهارو باهم بخونی

من چون حاجتم محاله کلی مشکل سرراهمه براهمین حداقل ده تا چله روباهم شروع کردم که زودتر حاجت رواشم.وهمین چله ها باعث شدن چندتا ازمشکلاتی که نمیزارن به حاجتم برسم حل شن

تومیتونی فقط یکی یا دوتا چله روباهم شروع کنی

ک پیشنهادمن اینه چله زیارت عاشورای چهل شهید یا چله سوره یاسین رو شروع کنی

یا ۵۱۱۰ذکر یاخالق رو بدون حرف زدن یاخوردن چیزی بگی بعددعاکنی دعات سریع مستجاب میشه خوندنشم نیم تا یکساعت طول میکشه

۱۴هزار صلواتو من گروهی با۱۳نفر شروع کردم هرروز هممون برا حاجت روایی یکیمون هزارتا صلوات میخوندیم و ...

مرسی عزیزم از توضیحاتت خیلی لطف کردی 🌹🌹

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2740
خواهش میکنم عزیزم از خدامیخوام هرمشکلی که تو زندگیت داریو حل کنه وهمیشه حال دلت خوب باشه

ممنونم از دعای قشنگت انشالله حاجت روا بشی