2733
2734
عنوان

شروع کرده به خوردن زنجبیل و حلقه زدن، کسی تجربه داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 70 پست
طبع گرم اشتها رو کم میکنه و برعکس  چای سبز و زیره هم اشتها رو کم میکنن هم چربی سوزن

مرسی واقعا 

ممنونم ازت❤

خدا بهم انرژی بده مثل قدیما سر پا شم سر این افزایش وزن خیلی اعتماد به نفسم کم شده

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
صبحانه بخور  ناهار رو حدود ساعت ۴ بخوری دیگه برای شب گرسنه نمیشی من رفلاکس معده هم دارم   ...

مرسی عزیزم ممنون تجربیاتتو گفتی انشالله منم یه روز تاپیک میزنم میگم از پسش بر اومدم

معضلی شده برام❤

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره

اره مزه خاصی داره خیلیاااااا بدشون میاد

من حالا خوشم میاد😑

اگه پودر ریختی اذیتت کرد

خودشو بخر مثل سیب زمینیه اونو بریز خیلی بهتره

پودرش گلو رو میزنه

عزیزم من ۳ ماهی هست صبحها ناشتا زنجبیل با آب ولرم میخورم ۵ روز تو هفته هم روزی حدود ۲ ساعت ورزش میک ...

راستی یه چیزی یه لیوان میخوردی فقط؟ 

خواهش میکنم اراده کن شک نکن موفق میشی  لذتی که در لاغری بعد از چاقی هست در خوردن نیس

اره بنظرم 

من لاغر بودم قدر ندونستم الان لاغر شم خیلی قدرشو میدونم بخدا

اره مزه خاصی داره خیلیاااااا بدشون میاد من حالا خوشم میاد😑 اگه پودر ریختی اذیتت کرد خودشو بخر مث ...

اره پودر بود دقیقا ی لحظه واقعا داشتم اوق میزدم نمیدونم چرا

راستی یه چیزی یه لیوان میخوردی فقط؟ 

نه عزیزم نصف قاشق چایخوری پودرش رو میریزم تو 

نصف فنجون آب جوش

ولرم که شد یه دفعه و با یه نفس و یه ضرب میخورم

مزش خیلی تند و زهرماریه🤣و یه لیوان آب ولرم بعدش میخورم که مزه بدش رو از دهنم پاک کنه

وقتی غمگین هستیددنیا شما را به مسخره میگیردوقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزنداما وقتی دیگران را خوشحال میکنید،دنیا به شما تعظیم میکند ...
اره پودر بود دقیقا ی لحظه واقعا داشتم اوق میزدم نمیدونم چرا

خیلی گلو رو میزنه

نه عزیزم نصف قاشق چایخوری پودرش رو میریزم تو  نصف فنجون آب جوش ولرم که شد یه دفعه و با یه نفس ...

اره خیلی مزه پودرش بده

من خودشو خریدم رنده میکنم یا تیکه تیکه میکنم میندازم

امیدم ب زنجبیله😂😑

اره خیلی مزه پودرش بده من خودشو خریدم رنده میکنم یا تیکه تیکه میکنم میندازم امیدم ب زنجبیله😂😑

زنجبیل تازه رو چند بار که سرما خورگی گرفته بودم خوردم و جویدم خیلی تند بود و به دندون میچسبید و مزش تو دهن میموند

اما پودرش برام راحتتره

حالا شما امتحان کن ببین با کدومش اوکی تر هستی همون رو ادامه بده

وقتی غمگین هستیددنیا شما را به مسخره میگیردوقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزنداما وقتی دیگران را خوشحال میکنید،دنیا به شما تعظیم میکند ...
زنجبیل تازه رو چند بار که سرما خورگی گرفته بودم خوردم و جویدم خیلی تند بود و به دندون میچسبید و مزش ...

من تازشو خورد میکنم میریزم تو ابجوش

خیلی راحتم

وایی چجوری جوییدی

خیلی هم تنده لعنتی😑

من تازشو خورد میکنم میریزم تو ابجوش خیلی راحتم وایی چجوری جوییدی خیلی هم تنده لعنتی😑

خیلی خیلی تند هستش🤭

اما همون جویدن باعث شد گلوم باز بشه 

صدام گرفته و جیغ جیغی شده بود

2706