2737
2734
اره خواهرشوهرا ما هم همینطورین

من خییییلییی فشار بهم میاد چون خونه مادرشوهرم روستاس ماهم دور کارای کشاورزی من صب ساعت ۶میرم تا ۱۲ بعد ک برمیگردی میبینی خانوم اومده آرایش کرده و شیک و پیک نشسته من با خستگی شدید و قیافه درب‌ و داغون شده باید جلو دستشم کار بکنم 

راست میگفت ؛ یار خوب تمام ماجراست 💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بعد از 3ماه رفتم خونه مادر شوهرم (ما عقدیم و شوهرم همش خونه ما بود)  دویید رفت حموم ک بیا پ ...

وااای خدای من چجوری روش شده

😟😟😟😟

اینهمه وقت چجوری پشتشو کیسه میکشید پس😂

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
2731

من سفره جمع می کنم جاریم ظرفا رو میشوره سفره رو همه باهم وامی کنیم خواهرشوهرم کار نمی کنه 

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
2740

همه باهم کمک میکنیم هین کار صحبت میکنیم خوش میگذره

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

یه وقتایی مثل عید که همه باهم هستیم همه کمک میکنیم

ولی غالبا اجازه نمیدن من کار کنم 

همون در حد سالاد درست کردن اینا

مادرهمسرم بسیار مهربونن و دوست ندارن وقتی میرن خونه شون سرپا باشم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

من چون دوریم سالی ی بار میرم ۵ روز اونجام 

😑😑عین خر کار میکنم ...اصلن خار شوهرم که همسایشونه مباد میشینه من پذیرایی میکنم

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2706