2733
2734

۶ ساعت به بالا 

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دیگه از صبح ک بلندمیشیم درارتباطیم تا موقع خواب

هردوپونم مشغولیم هم من دانشگام هم اون سرکار ولی بین استراحتا حتما زنگ میزنیم ۱ساعت بیشتر بیخبر نمیمونیم ازهم

2740
شغلش سخته؟ 

خیلی ن 

مثلا ممکنه ۳ ماه اصن کار نباشه ولی باید تو محیط کارش حاضر باشه پس چون بیکاره تایم بیشتری حرف میزنیم

گاهیم ک کاره تایم کمتری حرف میزنیم

اما بازم خیلی حرف میزنیم😂

سر کاره؟ یعنی شغلش سخته؟

بله 

موقعه ای که من بیکارم یه تایم مشخص میکنم صحبت میکنیم

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

همیشه دعاکنید:

چشمانی داشته باشید

که بهترین ها را در آدم ها ببیند

قلبی که خطاکارترین ها را ببخشد

ذهنی که بدیها را فراموش کند

و روحی که هیچگاه ایمانش به خدا را ازدست ندهد 

اینو برام فرستاده معنیش چیه؟ خواسته عذر خواهی کنه؟؟

2706