2752
2734

واقعا دارم عذاب میکشم، تازه طرح پرستاریم شروع شده، یه هفته س و روزی نیس که با گریع برنگردم، طول روز همش استرس دارم وقتی خونم، تپش قلب دارم، کسی هست اینجور بوده باشه؟

تا باهاش از این استرس ها 

خیلی ها آرزوی موقعیت شمارو دارن

صبور باش و عجول نباش توکل کن به خدا و مدام به خودت بگو قوی باش میگذره

قوی بودنو یاد بگیر

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا عزیزم؟

به محیط بیمارستان عادت نداری؟

منم وقتی کلاسای تشریح برام غیر قابل کنار اومدن بود حس بدی داشتم فکر می کردم نباید اینطور باشه به عنوان دانشجو پزشکی ولی فهمیدم خیلیا همینطورن یا بوده آن ولی الان پزشکان عالی هستن

تا باهاش از این استرس ها  خیلی ها آرزوی موقعیت شمارو دارن صبور باش و عجول نباش توکل کن به خدا ...

از خودم بدم میاد بخاطر این ضعف، بخاطر اینکه هرچیزی رو بزرگ میکنم و ازش غول میسازم. دائم خودمو با بقیه مقایسه میکنم... 

خیلی ها این روزارو گذروندن به این فکر کن که تنها نیستی

نباید کم بیاری دیگه آخرشه باید یان مانع رو بگذرونی انشالله تا بعدش به نتیجه زحماتت برسی

کم نیار

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
میشه یکم دلداریم بدین؟ حالم خیلی بده. همش گریه میکنم. اعصاب همه رو هم خرد کردم

کلا رشته های پیرا پزشکی جز سختی مگه چیزی ام داره با حقوق کم من تازه دانشجو ام ولی پدرم درومده با درسا بعدشم که اینشکلی چرا استرس داری نگرانی کار اشتباهی انجام بدی؟

درد من حصار برکه نیست                                                              درد من زیستن با ماهیانی است             که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده 💔🕊                freedom#  
از خودم بدم میاد بخاطر این ضعف، بخاطر اینکه هرچیزی رو بزرگ میکنم و ازش غول میسازم. دائم خودمو با بقی ...

بع این فکر کن که همسن های شما خیلی هاتون هنوز موقعیتشونو پیدا نکردن

ولی شما قوی موندی تلاش کردی جایگاه تو پیدا کردی مسیرت مشخصه و داری چالش هارو پشت سر میزاری طرح پرستاری خیلی نیست کم نیار این مانع هم که بگذره بعدش دیگه برنامه می‌ریزی و زندگیتو هوشمندانه تر پیش میبری

حتما نماز و قرآن بخون به سمت آرامش قلبت

چرا عزیزم؟ به محیط بیمارستان عادت نداری؟ منم وقتی کلاسای تشریح برام غیر قابل کنار اومدن بود حس بدی ...

چرا ولی اینکه هرروز شیفت برم عصبیم میکنه،دوس دارم هفته ای یه آف داشته باشم ولی بخش ما نیرو نداره، راستش یکم کندم، از خودم زورم میگیره، همش غر میزنم به جون همه، همه رو عصبی کردم دیگه

کلا رشته های پیرا پزشکی جز سختی مگه چیزی ام داره با حقوق کم من تازه دانشجو ام ولی پدرم درومده با درس ...

عوضش موقعیت اجتماعی و پرستیژ و درآمد خوب داره خاله ی من پرستاره داره یه جوری زندگی میکنه که کیف می کنی کلیم مورد احترامه به عنوان پرستار

کلا رشته های پیرا پزشکی جز سختی مگه چیزی ام داره با حقوق کم من تازه دانشجو ام ولی پدرم درومده با درس ...

راستش دغدغه اصلیم شاید مسخره باشه ولی همین آف نداشتن خیلی عصبیم کرده ، مگر اینکه لانگ بردارم که آف شم، شما چه رشته ای هستید؟ 

میشه یکم دلداریم بدین؟ حالم خیلی بده. همش گریه میکنم. اعصاب همه رو هم خرد کردم

عزیزم چرا ناراحتی؟ اگر استرس کار داری و با چالش مواجه میشی طبیعیه،منم ماه های اول اینطوری بودم ولی به مرور همه چی رو یاد میگیری و مسلط میشی و دیگه اصلا استرس نداری. 

2706