2737
2739
عنوان

پسر‌مذهبی دانشگاه عاشقم شده

233 بازدید | 23 پست

یکی از پسرای دانشگاهمون که مذهبی هست حس میکنم بهم علاقه داره خودمم حس بدی ندارم نسبت بهش 

ولی یه اخلاقی که دارم عادت دارم که محل پسرا نزارم 

حالا چطوری بهش بفهمونم منم نسبت بهش حسم خوبه و اگه میخواد بیاد پیشنهاد بده؟؟؟

باهاش سرد برخورد نکن

سا مثلا نگا میکنی ی لبخند بزن

جلوش خودتو نگیر

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اوخییی یادِ خودم و شوهرم افتادم 🥹😁چن سالشه؟

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2740
و مخالفش رفتار میکنم🫤🥲 حس میکنم اونطوری اگه کنم میفهمه سنگین و با وقارم

وای اسی نکن اینطوری

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
چیکار کنمممم؟

یه تسبیح دستت بگیر تو کلاس همش ذکر بگو!🥲😂

راستشو بخوای نمیدونم چجوری باید مخ پسرای مذهبی رو زد! 

مذهبی های زمان ما اصن دخترا رو نگاهم نمی‌کردن! چه برسه به اینکه نخ هم بدن! بد زمونه ای شده کیومرث!🥲😂

و مخالفش رفتار میکنم🫤🥲 حس میکنم اونطوری اگه کنم میفهمه سنگین و با وقارم

ن بابا پسرا دل ببازن هیچی حالیشون نمیشه دیگ ، شوهر منم مذهبی بود ولی شما تو دانشگا با بقیه ی پسرا گرم نگیر و بقول خودت یجوری متعادل باش هم سنگین و باحیا هم به وقتش شوخ

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2706