2752
2734
عنوان

پسر‌مذهبی دانشگاه عاشقم شده

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 23 پست
نمیدونم 👀هم ترمی خودمه  شما چیکار کردین ؟😂

ما مجازی اشنا شدیم ، نمیدونم خودمم چیشد ک عاشق هم شدیم 😁تازه ما رامون ازهم دور بود ب سختی همو میدیدم شما همو میبینیدهمش این خودش یه پون مثبته... 

مذهبی در چه حده؟ 

ما بعد چن ماه ازدواج کردیم 

اینم بگم بگیرناااا خیلی😂

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
چیکار کنم پس؟🥺اخه خودمم تقریبا مذهبی هستم  میگی نگام کرد نگاهش کنم؟

اره عشقم نگاش کن ی لبخند ملیح ب لب داشته باش ولی با وقار

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن بابا پسرا دل ببازن هیچی حالیشون نمیشه دیگ ، شوهر منم مذهبی بود ولی شما تو دانشگا با بقیه ی پسرا گر ...

خب خدارشکر این یه مورد  هستم 

شما چطوری همدیگه رو متوجه کردید که علاقه دارید به هم

خب خدارشکر این یه مورد  هستم  شما چطوری همدیگه رو متوجه کردید که علاقه دارید به هم

شوهرم اول ابراز کرد، سربحثو باز میکرد نه چیزای بی ادبی ها مثلا کلیپ مذهبی یا عاشقونه ی غیرمستقیم میفرستاد ک میفهمیدم علاقه داره و دیگ بعدش خودش مستقیم گف ک بهم علاقه داره‌و گف ارتباطمون یجور آشنایی باشه برا ازدواج که دیگ بعد چن ماهم ازدواج کردیم.... 

ولی اگه مذهبیه و یجورایی سختگیره بعد ازدواج احتمال اینکه محجبه بشی زیاده ها ، چون منم اوایل تیپم آزاد بود بعد ازدواج چادری شدم

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
ما مجازی اشنا شدیم ، نمیدونم خودمم چیشد ک عاشق هم شدیم 😁تازه ما رامون ازهم دور بود ب سختی همو میدید ...

در این حد که سر به زیر هست ولی نگاه با من جدیدا زیاد میکنه ،دیگه خودش باید اقدام کنه 😂

شوهرم اول ابراز کرد، سربحثو باز میکرد نه چیزای بی ادبی ها مثلا کلیپ مذهبی یا عاشقونه ی غیرمستقیم میف ...

چه خوب بوده که از همون اول هدفشون رو گفتن

خانواده هاتونم میدونستن؟

من خودم حجاب دارم ولی چادری نیستم 

حالا ببینم کی سر صحبت رو باز میکنه بلاخره

چه خوب بوده که از همون اول هدفشون رو گفتن خانواده هاتونم میدونستن؟ من خودم حجاب دارم ولی چادری نیس ...

شوهر من خانوادگی مذهبی هستن براهمونم از همون اول گفت ک من قصد روابط امروزی و صرفا بخاطر سرگرمی و ندارم و اصلا حوصلشم ندارم ،،، خانواده ها اره میدونستن 

هرجور خیرته عزیزم ، صرفا فقط دانشجوعه؟

اگرم وارد رابطه شدید خانواده هارو درجریان بزارید و هدفتونم مشخص کنید ک معیارتون ازدواجه.

شوهر من خانوادگی مذهبی هستن براهمونم از همون اول گفت ک من قصد روابط امروزی و صرفا بخاطر سرگرمی و ندا ...

خدارشکر خوشبخت باشید عزیزم 

واقعا هرچی خیره واسم پیش بیاد

نمیدونم فکر نکنم ، تا حالا هم صحبت نشدیم خودمم با رفتارم اجازه ندادم به کسی که بهم نزدیک بشه 

مرسی عزیزم از راهنماییت