2733
2734
عنوان

حس گناه بعد از جدایی ولم نمیده

333 بازدید | 27 پست

من اون اقا  رو از همه ادمای زندگیم بیشتر دوس داشتم ی حسی مث حس مادر ب بجش ولی وقتی میدیدم گاهی چیزایی ک ناراحتم میگنه رو رعایت نمیکنه یا توش نمیبینم درحالی ک خودش میگف عاشقتم و اگ ایرانم بخاطر توعه اگ میرم باشگاه اگ میزم کلاس زبان بخاطر اینک برای زن وبچم ی زندگی خوبی بسازم مثلا اون زمان ک دانشجو بودم دوساعت تو راه بود ک فقط ی ساعت منو ببینه کلا رفت وامد ۴ ساعت توراه بود وووو ولی میدیدم گاهی میتونه کاری کنه ونمیکنه انگار تیر میخورد ب قلبم انگار حس میکردم با زبون بازی خرم کرده منم قلبم عمیقا میشکست ونقطه ضعفاشو تو سرش میزدم واونم بجای ناز کشی بیشتر قهر میکرد میدونم کارم اشتباه بود ولی خیلی حالم بد میشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم فکر نمیکردم بعد ۷سال جدا شم ولی جداشدم  لازم بود جدایی 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
اگع بخادت میاد... وگرنه میره اونم احتمالا وابسته بوده و کار دیگع ام نمیخاستع بکنه

ی ساله کات کرویم عین هویج از اونهمه اشکم گذش رفت با ی زن مطلقه با دوتا بچه انگار ن انگار حسی بوده

2740

خب چرا مشاوره نرفتید و جدایی رو انتخاب کردید! حتما مشکلاتتون فرا تر ازین حرفا بوده که کار به جدایی رسیده و الان اون مشکلاتی که به خاطرش جدا شدی رو فراموش کردی و خوبی هاش یادت میاد و خودتو سرزنش میکنی..

این حالت تو اکثر ادما پیش میاد بعد جدایی و تنهایی ولی بعد یه سال اروم اروم به اون نقطه ای میرسی که دیگه خودتو مقصر ندونی و سرزنش نکنی و خوبی ها و بدی ها رو هم زمان به خاطر بیاری و حس کنی همچین هم کار غلطی نبوده جدایی

خب چرا مشاوره نرفتید و جدایی رو انتخاب کردید! حتما مشکلاتتون فرا تر ازین حرفا بوده که کار به جدایی ر ...

الان ی ساله یاد حرفای تندم میفتم میگم نکنه مسبب جدایی از اینهمه عشق من بودم

چطوری باافسردگیش کنار میای من ی ساله هرررلحظه ب فکرشم

افسرده نشدم اصلا ناراحت نیستم 

اینقدر بدبختی دارم فرصت ندارم بهش فکر کنم 

من به ستوه اومده بودم برا همین کنار اومدم 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2706