2733
2734

یا همسایم ایسگام کرد😐

نمیتونم هضمش کنم

میگه رفته دکتر گفته چهار ماهته

پریود هم میشده

عجیب تر اینکهدکترش گفته پریود شدنش مشکلی نداره، نه شیاف داده نه چیزی

بعد از دل شکستگی های بسیار، تصمیم گرفتم مخاطب خاموش باشم تا جای ممکن، تو این فضای مسموم.. اینجا جای من و امثال من نیس... 

بله ممکنه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دختر همسایمون  تا چهار ماه نعهمیده

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
مث من سر بچه دوم   نه ویار نه حالت تهوع نه سرگیجه  + پریود

یعنی چی

پریود کامل میشدین ینی؟! 

بعد از دل شکستگی های بسیار، تصمیم گرفتم مخاطب خاموش باشم تا جای ممکن، تو این فضای مسموم.. اینجا جای من و امثال من نیس... 
2740
اره ی عدهستن مث همین‌خانم‌پریود میشن متوجه حاملگی نمیشن آخه خودت تصورکن پریود بشی اصن‌شک‌میکنی ک‌حا ...

مگه از علایم قطعی بارداری قطع قاعدگی نیس؟ 😐

یه استادی داشتیم میگفت یه شاگردداشته انقدرشوت بوده تاماه پنجم نمیدونسته باردارهمیشه سرکلاس تیکه اشوبهمون مینداخت که طرف بچه توشکمش لگد میزده ونمیدونسته باردار😅

گاهی انسانم آرزوست
یعنی چی پریود کامل میشدین ینی؟! 

اره قشنگ ۴ روز 

دکتراطفال  متوجه شد بچه اولم همش شیر می‌خورد بالا می آورد 

گفت احتمالا شیر مشکل داره قط کردم شیرخشک دادم 

خوب شد بچه 

منم واس سلامتی خودم آزمایش دادم ببینم چمه ک گفتن  بله بارداری

من زیاد دیدم خانمای اینجوری.

یا پریودی نامنظم دارن یا پریودی کم.

یکی از بستگان من کلا پریودیش ۳ روزه.

میگه دوروز لکه بینی داره و یک روز خونریزی.

باردار میشه لکه بینی هم داشته.دوماهگی میره آزمایش قبل از بارداری بده میفهمه بارداره!

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
2706