2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتفاقا راهشو بلد باشی خیلی هم راحته. البته با تلاش. نه که بشینی پول بیاد دستت. 

اره منم تلاش دارم ولی نمیدونم سمت چه کاری برم که اخر به بن بست نخورم همه چی اولش سرمایه و پول میخواد یا خیلی اشباع شده

gorgali_fact. پجمو فالو کن
اره منم تلاش دارم ولی نمیدونم سمت چه کاری برم که اخر به بن بست نخورم همه چی اولش سرمایه و پول میخواد ...

از کم هم میشه شروع کرد. من خودم از خیلی کم شروع کردم. خیلی هم عذاب کشیدم اما الان شکر خدا درآمدم در حد خیلی خوبه

بچه ها به بازیه جدبد اومده تو تلگرام. میگن قراره به زودی جای نات کویینو بگیره. خصوصی درخاست بدید لینک بدم. بازی کنین. کمتر از یه ماه وقت هست

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست