2737
2734

پرسیدم که لوازم ارایشی با قیمت مناسب تر و کیفیتش بد نباشه معرفی کنید بعد گفتن مثلا فلان مارک ۸۰۰ تومن هست و فلان رژلب یک تومن

الان من جدی برام سواله این برای شما کم محسوب میشه یا زیاد؟

واسه من خیلییییی زیاده

من با یک تومن همه لوازم ارایشیام رو کامل میخرم😭🤣

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دیگه قیمتا رفته بالا

اگرم ارزون بخریم که همون نخریم بهتره چون معلوم نیست چطوری و کجا درست شه که با دلار الان ارزون میفروشن🤷🏻‍♀️

من کلا یا نمیخرم یا اگرم بخرم هزینه میکنم با اینکه برام زیاده ولی مجبورم و بهتره

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2740
خب فقط لوازم آرایش نیس که هزار تا کوفت دیگم باید بخریم 

من حاضرم لباس ارزونتر بخرم ولی محصولات پوستیم گرون تر باشه

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
دیگه قیمتا رفته بالا اگرم ارزون بخریم که همون نخریم بهتره چون معلوم نیست چطوری و کجا درست شه که با ...

ولی رژلب یک میلیون هرطور حساب کنیم ارزش نداره

چون برند خارجی هستش به خاطر دلار انقدر میشه

میشه از برندای با کیفیت ایرانی خرید کرد ارزون تر هم میوفتن

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
اصلا نمیخرم لوازم آرایش وضعمم خوبه خداروشکر ،همون ضد افتاب و اینا میخرم به چه درد میخوره اخه

کلاس میخوام برم

دیگه قیمتا رفته بالا اگرم ارزون بخریم که همون نخریم بهتره چون معلوم نیست چطوری و کجا درست شه که با ...

دقیقا

فایده نداره ی کرم پودر بخری ۱۰۰ تومن مثلا خب پوستت داغون میشه ی چیز ۲ تومنی بخر ۵ سال استفاده کن

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
2706