2733
2734

تورو خدا کاملا بی طرف کمکم کنید 😭 اول از همه بگم که من مادر ندارم و ۲۷ سالمه ۶ ماه پیش وقتی عروس این خونواده شدم کاملا دوستانه گفتم مادرشوهرم مثل مادر خودم میبینم خواهر شوهرمم هم مثل خواهر خودم ، جلوتر که رفتیم خواهر شوهرم کرم میریخت خیلی ریز اما بخاطر شوهرم کوتاه اومدم گفتم همسرم ناراحت نشه در حالی که همسرم پشت اونا بیشتر بود تا من! تا اینکه من یه روز از پله مادرشوهرم افتادم و خیلی مسخره انگشت شصت پام ناخنش کاملا جدا شد و رفتم جراحی سرپایی کردم خواهرشوهرم توی اون ۲ هفته فقط روز اول زنگ زد حالمو پرسید در حالی که ادعای صمیمیت داشت ! چند وقت بعدش من با همسرم بحث کردم خواهرش متوجه بحثمون شد فرداش برای آشتی کردن با همسرم بلیط سینما گرفتیم رفتیم سینما من استوری گذاشتم خواهرش فک کرد من تنها اومدم یا با دوستام اومدم همون ثانیه که استوری رو دید با داداشش تماس گرفت که فتنه بگیرع 😑 در این حد 

چون فک میکرد ما هنوز قهریم 

حالا رفته به مادرشوهرم گفته نسترن با من یه جوری رفتار میکنه 

چیکار کنم نمیتونم بعد از این جریان ها (کلا ۵ درصد رو براتون تعریف کردم ) خیلی بیشتره ، نمیتونم باهاش صاف شم مادرشوهرم دیروز طرف دخترش رو گرفته میگه دخترم میگه نسترن میاد خونمون یه ظرف جمع نمیکنه منم گفتم مگه شما ظرف شور اوردین؟ به مادرشوهرم گفتم بارها شده خودت رو جات نشستی من اما پا شدم کمک کردم ! واقعا حرصم گرفته بود 

وقتی مادرشوهرم زنگ زد اینارو گفت بهش گفتم اگه زنگ زدین طرفِ دخترتون رو بگیرید من قطع کنم اما اگه میخاید حل کنیم حرف بزنیم 

شوهرم از دیشب باهام حرف نمیزنه دنبالمم نیومده 

اینم بگم هنوز دوران عقدم 

چیکار کنم؟ تورو خدا کمکم کنید 

یک نفر رفت که همه جانم بود ، رمق از پاهایم ، شوق از چشم‌هایم ، نیمی از قلبم برد 🥹🥀 مادرم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از من ب شما نصیحت.هیچوت از خوشی هات استوری نزار.ممن خودم یکی تولد میشه جشن هرچی نمیزارم چون حسود تو مخاطبام زیادن.یا بعصی وقتا ک بخام بزارم اونم دوسالی یکبار اونا رو بلاک میکنم از استوری دیدن

منم شرایط شما کمی بیشتر ازشما داشتم جداشدم برهر مساله ای میومدن خونمون جنگ ودعوا درحالیکه من ازوقتی پامو میزاشتم خونشون میرفتم اشپزخونه کارمیکردم نمینشستم حتی زمان مریضیم منو میکشوندن کارکنم😞

ولی خداروهزارمرتبه شکر این مادرشوهرم نمیزاره زیادکارکنم نهایت ی چای دم کنم یا ی سالادر درست کنم 

خودش همه کارارو میکنه میرم خونش باون سنش برام چای میاره میزاره جلوم خجالت میکشم

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چه زود میگین طلاق😐 عزیزم میبینی که دنبال حاشیه ان دوری کن والا اکثرا خانواده ها این مشکلاتو دارن فک نکن بایکی دیگه ازدواج کنی خانوادش مریم مقدسن

تو فقط باشوهرت مَچ باش  اصلا به شوهرت بگو من چیکار کنم باهاش عاقلانه حرف بزن بگو منم گناه دارم 

یه مشاوره هم برین 

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿                                                                                                                                         به چشمهایم زل زد و گفت باهم درستش میکنیم!،  چه لذتی داشت همین باهم‌؛ حتی اگر باهم هیچ چیزی درست نشود                              ✨سختترین حق الناس این است که به روح دیگران لطمه بزنی

من اصلا حوصله اين حرفا و رفتارا رو ندارم تو شخصيتم نيست نه دنبالش هستم نه برام مهمه بخاطر همين نميتونم اين قسمتا رو درك كنم يا راجع بهش باهات حرفي بزنم فقط در مورد جاي خاهر و مادر بودن اينكه ادم با مادر خاهر خودشم بحث و دعوا دلخوري داره شما هم بدبين نشو بهشون ولي دنبال صميمت هم نباش حاضر جوابي نكن وقتي از اين حرفا ميزنن دنبال اثبات خودت نباش زبون ب دهن بگير كار خودت رو بكن

2706