2733
2734
عنوان

جدی جدی من زیاد فقیرم یا شماها زیاد پولدارید برگام ریخت بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1103 بازدید | 73 پست
برند مک بود؟ گرونه اما اگه هم سلامتی و زیبایی رو بخوایی مجبوری میگیری با تعداد کمتر

مک پول برندش رو میگیره... وگرنه بجز رژ های فیک و فله ای هزار تا برند قیمت مناسب وجود داره 

امضا ندارم اثر انگشت زدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای من تا ۵۰۰ عادیه 

۵۰۰ تا یک رو کلی با تحقیق میخرم

و بالای یه تومن برای آرایشی یعنی برای خودم جایزه خریدم

در مورد بهداشتی هم همینه فقط روی هر کدوم ۳۰۰ بذار

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

خب عزیزم بخوای برند بخری و با کیفت از این قیمت شروع میشه تازه  اخه بسته به کیفتشم هست

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
اره کرمپودر و کانسیلر زیر ۴۰۰ ۵۰۰ نگیر که پوستت نابود میشه

میشه اصلا نزد اینجور چیزا رو و نگران هم نشد که وای پوستم نابود میشه و فلان 

یدونه ارزون ۲۰۰ تومنی گرفت و سال به سال تو عروسی و فلان ازش استفاده کرد

دارای گواهینامه رانندگی . دارای یک عدد پراید😂😂😂😂
مک پول برندش رو میگیره... وگرنه بجز رژ های فیک و فله ای هزار تا برند قیمت مناسب وجود داره 

چه برندی؟

معرفی میکنید

برای من که هیچکدوم خوب نبوده لبم پوسته میشه

خواهش می كنم برای سلامتی خونوادم دعا كنید. ممنون
زیاده  من رژ لب خریدم ۴۰ تومن ۲۰تومنی داشت ولی ۴۰ تومنی خریدم خط چشم ۳۰ داشت من ۷۰ مارک خارجی ...

شما خیلی ولخرجی کردی دیگه 

ببین اون چه خط چشم آشغالی بوده که به اسم خارجی 70 تومن بهت انداختن وگرنه چیز با کیفیت بخوای حداقل بالای 200 هزینه کنی 

ن خانم من ک خیلی راضی بودم  از پاریس ک خیلی بهتر بود

پاریس مارک خط چشم؟ 

نمیدونم والا من چون استفاده نمیکنم نمیشناسم درست 

ولی خب هر ارزونی بی علت نیست هر گرونی هم بی حکمت نیست 

چیزی که انقدرررر ارزونه مطمئن باش فیکه و کلی ضرر داره، که ممکنه بعدا آسیب هاش مشخص بشه 

بخصوص که خط چشم فاصله کمی تا چشم داره خیلی خطرناکه 

میشه اصلا نزد اینجور چیزا رو و نگران هم نشد که وای پوستم نابود میشه و فلان  یدونه ارزون ۲۰۰ تو ...

اره دقیقا

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

رژ تا 500 تومن گرفتم.

معمولا لوازم ارایش مارک میخرم. زیادم نمیخرم مثلاکلا دوسه تا رژ بیشر ندارم.

ولی اگر بخام یه تومن بدم رژ لب ، حتما از برندش مطمءن بودم. کرم و رژ گونه و ریملم همین قیمتاس ولی کلا خیلی اهل ارایش نیستم.

در کل هرکسی مطابق بودجش خرید میکنه

2706