2733
2739
نه خوب نشده بنده خدا خیلی اوضاعش خرابه دیگه چی بگم همه ی راه ها رو امتحان کردیم هر چی که فکر شو بکنی ...

عزیزم مادر شما تحت نظر روانپزشک و مشاور هم هستن و حالشون بهتر نشده؟ 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
صدرصد یه اتفاقی افتاده که شما ازش بیخبرین  یه چیزی دیده یه کاری کرده یه رازی هست که شماها نمید ...

وا قعا علتش چی بود؟ جن اذیتش می‌کرد

برادر من سایکوز داشت یهویی علائم شروع شد ۲با خودکشی ناموفق داشت به دادش رسیدیم توهم میزد چیزایی میدید که وجود نداشت باخودش حرف می‌زد به چند نفر ناخواسته تهمت زد آبروریزی شد بردیم دکتر قرص داد شوک مغزی ۶بار دادن تا کمی بهتر شد ولی دلیلش نمیگه میگه ی نفر بهم میگفت فلانی پشت سرت حرف می‌زد برو بزنش .... 

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی مامانت ببرین پیش دکتر روانپزشک خوب چندبار شوک مغزی بگیره خوب میشه برادر من داشت نابود میشد اینقدر ما داغون شدیم نمیشد ببندیش همش آبروریزی می‌کرد نوع بیماری‌های روانی فرق میکنه ولی باید درمان بشن یوقت روزی نیاد مادرت خودکشی کنه و ی عمر پشیمانی داشته باشین به دادش برس تا دیر نشده اینا خوب میشن

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
2731

اسی نمیدونم یهو چرااحساس کردم مادرت درگیر نیروهای منفی مثل جن و ازمابهترون شده....

چهارمین کاربریمه (جدیدالترکیده هستم)خدابعضیا رو افرید که تو نی نی سایت بقیه رو بترکونن خداقوت پیغمبرای سایت😐🤌 شاید قرار نیست بهم نی نی بدی پس بهتره انقدر التماستو نکنم🙂❤️ خودت ک دیدی اوضاعو ....!! 

یه پیشنهاد بهت میدم شاید به نظرت کودکانه بیاد ولی شاید جواب بده. 

به نظرم خودت رو بزن به مریضی. یه مریضی سخت و بد حال تا مجبور بشه ازت مراقبت کنه یا اینکه برات غصه بخوره اینجوری از فکر خودش غافل میشه

عزیزم مامانت رو ببر دکتر 

ایشون دچار مشکلات روان هستن کاملا مشخصه 

این خیابون گردیش هم که میگی مشخصه اصلا در حالت طبیعی نبوده این که میگی مثل مسخ شده ها بود یه حالتیه داخل روانپزشکی که بهش میگن کاتاتونیک 

مطمئن باش خوب میشه فقط ببرش 

وا قعا علتش چی بود؟ جن اذیتش می‌کرد برادر من سایکوز داشت یهویی علائم شروع شد ۲با خودکشی ناموفق داشت ...

الان داداشتون بهتر شده ؟

سابقه ژنتیکی داشتین توی بیماریای روان ؟ چون اغلب میگن ژنتیکیه

این بنده خدا توهم و هذیان داشته 

اصلا بیماران سایکوز اونایی که میبینن و حس میکنن واقعی نیست 

2740
الان داداشتون بهتر شده ؟ سابقه ژنتیکی داشتین توی بیماریای روان ؟ چون اغلب میگن ژنتیکیه این بنده خد ...

نه اصلا. فقط چندسال قبل تصادف بدی کرد ضربه به سرش خورد

ممکنه بخاطر اون باشه 

آخه بیماران روان اینقدر چیزی رو واقعی تعریف میکنن آدم باور میکنه تااینکه دیدیم و ثابت شد که اصلا حرفایی میزنه وجود نداشته .....الان بهتره بخاطر داروها بیشتر خوابه 

پس چیکار میکنید الان؟ رهاش کردید به حال خودش؟ ببین مامان من فکر خودکشی زده به سرش مامان من مومن و اه ...

نه رهاش نکردیم خوب هم نشده دیگه نمتونم بگم چکار کردیم 

مامان شما هم دو حالت وجود داره یا ته تهش میگن دعا و جادو شده یا جن زده شده 

یا هم که یه مسئله ای پیش اومده که اینطوری به مرز جنون رسیده شاید هم از الان نبوده که میگی همیشه حواسمون بهش بوده شاید از گذشته ها بوده که کم کم غصه خورده تلنبار شده 

هر انسانی در حال نبرد با دشواری‌های زندگی خودشه،با هم مهربان باشیم و اگر نمیتوانیم حداقل زخم نزنیم.🖤🥀
عزیزم مادر شما تحت نظر روانپزشک و مشاور هم هستن و حالشون بهتر نشده؟ 

بهتر که نه همش بیقراره حالش خوب نیست همه میگن چرا مث ادمایه مجنون شدی طفلک انقدر از درون داغونه که همش زخم زبون میزنن، بقیه هم به جز من نمیدونن که بابا این چه چیزی رو تجربه کرده

اره چندین ساله که تحت نظر دکتر و روانپزشک هست یه بار من باهاش بودم جریانو برای دکتر تعریف کرد دکتر گفت تو چجوری طاقت آوردی چجوری زنده موندی 

هر انسانی در حال نبرد با دشواری‌های زندگی خودشه،با هم مهربان باشیم و اگر نمیتوانیم حداقل زخم نزنیم.🖤🥀
وا قعا علتش چی بود؟ جن اذیتش می‌کرد برادر من سایکوز داشت یهویی علائم شروع شد ۲با خودکشی ناموفق داشت ...

نه جن نبود یه موضوع وحشتناک دیگه بود که نمیشه بگم 

برادر شما هم کاش قبلش پیش یکی میبردین ببینین شاید جن چیزی داره آخه علائمش خیلی شبیه اینه

نه جن نبود یه موضوع وحشتناک دیگه بود که نمیشه بگم  برادر شما هم کاش قبلش پیش یکی میبردین ببینی ...

بردیم دعا نوشت ولی گفت جن نیست مشکلی داره باید با دکتر حل میشه برادرم یبار تو توهم دعا رو سوزوند که دعا ملا برام کاری نمیکنه چرا خوب نمیشم اینا دیگه با دارو بهتر شده