2752
2734
عنوان

جاریم ... از اب دراومد😳🫢 هستین بگم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4232 بازدید | 99 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه پسره بتونه ثابت کنه ک سر عقد دروغ گفته ک قبلا فقط یبار عقد بوده و از ورود خروجش با پسرای غیربه ب اون خونه فیلم یا عکس بگیره هم مهریه نمیده هم حسابی میتونه ادبش کنه اول ی وکیل خوب بگیره و بیخود پول حروم این دختره ج...ه نکنه اگ یبار یکی از همون پسرا یا نامزداش این دختره رو ادب میکرد الان دم در نمیوورد

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
عزیزم خوب شداینجادیدمت بهم میگی شوهرم اشتی میکنه ؟؟

نازه شوهرت زیاده یکمم مغروره اما اره آشتی میکنه 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

زن این مدلی ندیده بودیم

ابوالمالی هستم🦛روح سرگردان👻عاشق سیب زمینی سرخ کرده با سس سیر و چیلی🍟🤤انقدر نپرسین حس ممد بهم چیه اون اگه دوستت داشت میگرفتت💔 با اجنه نسبتی ندارم👿❤️برای شادیم اجماعا فاتح مع الصلوااات ختم کنید🐛☺️ جهت شادی ارواح شما اومدم نی نی سایت🐢 توی تاپیک های حس6 تگم کنید💕رفیق فاب عزرائیل❌️ اذیتم کنین میام تو خوابتون😎💙🌿من خر نیستم گاوم میفهمم🦨
مگه فیلم هندیه؟😕 همونجا پاشو تو دهن زنش میذاشت جرش میداد نمیدونم اینا واقعا اتفاق میفتن ؟ خدایا در ...

فکر کنم این جور زنا دنبال پسرای ساده و بی زبونن. وگرنه باید حرف شما میشد.

دیدار یار غایب دانی چه ذوق دارد؟/ ابری که در بیابان بر تشنه ای ببارد...۲۰ سال گذشت و دیگه تکرار نشد، خودت کمکم کن که بی تو هیچم.
2706