2733
2739

زنه عصبیه و تازه جدا شده و هی عصبانیتشو سر بچه ی بیچاره اش خالی میکنه😒

بچه کلاس سومه خیلیم بچه خوبیه 

الان داشت تند تنذ بچشو میزد و میگفت جرا جواب منو میدی😒بچه هم میگفت غلط کردم

سازمانی چیزی،نیست زنگ بزنم تا بیان به این خانوم یه اخطاری چیزی بدن یا تعهد بگیرن یکم بشینه سر جاش؟؟😒

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂

فکر نکنم کاری کنن ولی حالا به ۱۲۳ زنگ بزن

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

بچه بیچاره 

زنگ اورژانس اجتماعی بزن 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حیف بچه که خدا به بعضیا بده

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
2731

چرا تاپیکای جنجالی میزنید تهش دعواست و چند تا کاربر تعلیق میشن

هر کس تمام حق الناس هایی که به گردن دیگران دارد، آن را ببخشد،منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

میتونی کمکش کنی؟ مثلا بگو برای درساش کمک کنی بچه رو..تا حداقل ی تایمی پیشش نباشه ومادرشم اروم بشه...

حاجت مامانم 🥺برام خیلی مهمه💚 ۳۰ساله منتظره.                     خواهش میکنم براحاجتش ی صلوات بگید گفتید منو لایک کنید منم براحاجاتتون کوثربخونم😍

مطمئن باش لون مادرشه بیشتر جگرش کبابه برای بچش

چرا هی دنبال سرک کشیدن هستید؟بچه نیاز به تربیت داره هر مادری هم خودش میدونه چجور انجام بده.

بچه ی منم از نظر همه عالی و خوبه فقط من و مامانم از اذیتاش و کاراش باخبریم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2740
چرا تاپیکای جنجالی میزنید تهش دعواست و چند تا کاربر تعلیق میشن

چیزی نگفت که

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

دایی کجا میخوای زنگ بزنی ب کی میخوای زنگ بزنی 

برا دزد و جانی ب زور ی کاری انجام میشه

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2706