2733
2739

دوستان بیایین دور هم از هرچی دوست داریم حرف بزنیم درد و دل کنیم شاید سبک بشیم اینجا فقط کسی ن توهین کنه ن بی ادبی ن گارد گرفتن نظر همه محترمه قابل قبوله چه مثبت چ منفی لطفا اگ جنبه ندارین بهتره ازین تایپیک برید چون همه همو نمیشناسن نمیبینن و نمیدونن ‌کجان و چیکاره هستن فقط اینو بدونیم انسانیم و انسان‌ها کوه پر از درد و غم و آرزوهای رسیده و نرسیده و خواسته ها دارن و اینک اگ دلاتونو خالی کنین براتون خیلی بهتره حداقل می‌فهمیم اگ درد و دل و مشکلی داریم تنها نیستیم متوجه اید؟؟؟؟ شروع کنیم و برای هم آرزو ها و دعاهای قشنگ کنیم خدارو چ دیدین شاید همین فردا ب خواستین رسیدین من چون هم آرزوها و دعاهایی ک برا هرکی کردم گرفته هم نفرین برا همون از زمانی ک مطمئن شدم دگ نفرین نکردم کسی رو شروع کنیمممم....🫡

پوووووووول کجایی جوونیم کجاییی کاش ننه بابا بیفکرم وقتی می دیدن فقرو اصلا نمیاوردن بچه خدالعنتشون ...

بله کاملا موافقم چون قدیمیا میگفتن بچه روزیشو میاره برا همون هم بچه میاوردن  بدون اینک ب آیندشون حتی فکر کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بعد کلی نذر و نیاز که بچم پسر باشه گفتن دختره

عزیزم بازم تا لحظه دنیا اومدن مشخص نیس ب خالم گفتن بچت دختره ۳ تا پسر داشت دختر دوس داشت همه کلی خوشحال بودن خود خالم ک تو آسمونا بود بدنیا اومد دیدن پسره  روز زایمان لباس دخترونه برده بودن و اینک همیشه بعضی وقتا دکترا پیش میاد اشتب کنن بعدشم مهم سلامتیشه جنسیت نیس چون میتونی بازم بچه دار شی

2740
دقیقا من هم هروقت میشم با شوهرم دعوا میکنم اینو میگم بهش و در جواب میخنده و میگ خوشبحالم ک زن نشدم😵 ...

کاشی بشن یادردی مثل پریودبگیرن مثلاچیزی بخوره اونجاشون دوسه ساعت بخندیم بهشون😂

2706