2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولین کار اینه ک چیزایی ک باعث یبوست میشه نخوری.. مثل برنج

الان فصل بامیه اس تو میوه فروشیام هستش حتمن بگیر بصورت خام و پخته استفاده کن خیلی شکمت رو روان میکنه خیییلی عالیه برای بواسیر

ی مدت غذاهای ابکی و روان بخور تا زخم مقعدت خوب بشه

ملون و خربزه عالیه 

اب ولرم زیاد بخور 

برای اجابت مزاج حتمن ی لگن تمیز و نو رو پر اب ولرم نسبتا گرم بکن و تو اون دفع داشته باش

هم راحتر میشه دفعت هم زیاد اذیت نمیشه مقعدت

حتما از پماد انتی همورویید استفاده کن اگه اثر نکرد از پماد رکتال.. این دو تا پماد برای بواسیره و داروخانه داره

مواقعی ک مقعدت درد داره محلول کاملین بگیر از داروخانه یکم بریز تو لگن اب گرم و چند دقیقه باسنت رو بکن تو اب.. این محلول هم تسکین دهنده اس هم عفونت مقعد رو کم میکنه

اگه میخای زودتر خوب بشی مهمترین کار اینه مواظب خورد و خوراکت باشی ی مدت تا زخم مقعدت خوب بشه

2731

یه فرمولی بهت میگم مو به مو انجامش بده آب رو آتیشه. یه مشت آلو بخارا یه مشت انجیر خشک یه مشت خرما (خشک یا تازه مهم نیس). باهم بریز تو قابلمه. بهشون خاکشیر هم اضافه کن. آب بریز بذار ۲۰ دقیقه بجوشه. باید یه اب غلیظ مثل با قوام شیره تو قابلمه بمونه. بذار سرد بشه بریز همه رو تو ظرف دردار بذار تو یخچال تا یه هفته میتونی نگهشون داری. هر روز صبح ناشتا به جای چای ۴تا از هرکدوم با دو قاشق از شیره‌ش بریز تو لیوان. آبجوش هم بریز روشون که داغ بشن چون باید همین جوری داغ بخوری در حدی که نسوزی فقط. وقتی خوردی تا نیم ساعت هیچی نخور بعدش میتونی صبحونه بخوری. دو سه روز این کارو انجام بدی کامل روده هات تخلیه میشه.

اولین کار اینه ک چیزایی ک باعث یبوست میشه نخوری.. مثل برنج الان فصل بامیه اس تو میوه فروشیام هستش ح ...

میخوام پماد انتی هموروئید بگیرم چقدر طول میکشه اثر کنه؟بعد موضعی باید استفاده کنم؟

یه فرمولی بهت میگم مو به مو انجامش بده آب رو آتیشه. یه مشت آلو بخارا یه مشت انجیر خشک یه مشت خرما (خ ...

الان یبوست ندارم از قبل اینجوری شدم میخوام ببینم چه دارویی کمک میکنه که زائده از بین بره چون خیلی اذیتم میکنه

2740
یبوستم رفع شده یه زائده گوشتی دارم خیلی درد داره نمیتونم بشینم اصلا

برای اون دردت هم محلول کاملین از داروخانه و تشک مخصوص بواسیر بگیر.. تو نت سرچ کن ی تشک ک وسطش خالیه 

اصلا نباید ی مدت رو باسن بشینی وگرنه دردت بدتر میشه هر موقع خاستی بشینی تشک رو بزار زیرت

برای اون دردت هم محلول کاملین از داروخانه و تشک مخصوص بواسیر بگیر.. تو نت سرچ کن ی تشک ک وسطش خالیه& ...

مجبورم بشینم و به دخترم شیر بدم واسه همین بدتر شده پماد بگیرم چندروزه اثر میکنه؟

میخوام پماد انتی هموروئید بگیرم چقدر طول میکشه اثر کنه؟بعد موضعی باید استفاده کنم؟

طریقه مصرفش تو نت و تو جعبه ش هست 

گفتم ک اگه پماد بهمراه رعایت خورد و خوراکت باشه ی هفته اثر میکنه

وگرنه هر کدوم اینایی ک بهت گفتم بدون هم هیچن