2733
2739

خانما دیروز دکتر گفت برو سونو واژینال ولی هیچی دیده نشد 

بتام داره همینطوری هی می‌ره بالا

این بتای امروزه،اخه چجوری میشه 😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بتای بالای هزار ساک دیده میشه چرا نمیبینن؟منم ساکمو نمیدیدن اما من بتام کند بود 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
با حساب بتا که یه چیز دیگه با حساب خودم نزدیک چهار هفته

ممکنه خارج رحمی باشه هفتت کمه بتا بالا ساکو با این بتا نمیبینن پس فقط یچیز میمونه اونم خارج رحم دکترت راجبش چیزی نگف؟

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
😮‍💨نمیدونم منم عجیبه برام 

صبر کن یه کم دیگه بعد باز برو سنو . ان شاالله ریده بشه 

برات صلوات فرستادم ان شاالله  بارداریت به سلامتی باشه گلم... 

اگه دوست داشتی برو این مطالبو بخون برای زیبایی و هوش و خوش اخلاق و خوش روزی بودن بچه و........ داره

اگه دقیق انجام بدی نتیجه صد در صدی میگیری . 

دوستم پسر داره من دختر اون تو بارداریش بیشتر انجام داد و دقیق تر .. دختر من هرجا میرم ازش عکس میگیرن میگن وای چقدر قشنگه .. ولی وقتی با پسر دوستم هست همه توجه ها به اونه از دختر من خیلی قشنگتره 

اگه میخوای بچت تو فامیل از همه نظر زیبایی و اخلاق و... تک باشه بخون و انجام بده .. فقط اونایی که می‌ترسی نخور مثل رازیانه و....❌️❌️❤️

فارغ از هر دین و باوری آدم دوست داره بچه های باهوش وسالم و خوبی داشته باشه ... که نه غصه دیر راه افتادنش یا دیر حرف زدنشو داشته باشه نه غصه ناله نفرین دیگران...🚫

اگه دوست داری بچه باهوش و خوش اخلاق و باایمان و زیبا داشته باشی این مطالبو بخون و انجام بده ❌❌❌

یادت باشه
شخصیت و اخلاق و ایمان و عقل و همه چی بچت به دست تو میخواد شکل بگیره... پس حسابی تلاش کن ..
توی حاملگی همه کارارو بکن بچت دنیا بیاد نصف راهو رفتی

یه بچه ای میشه که نه میخواد زیاد تلاش کنی برای تربیت نه میخواد زیاد تلاش کنی برای درس و کار یاد گرفتن 😍💪

یه مثال هست که میگه ذات بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است ... پس بنیاد بچتو عالی بساز .. وسعی کن تو اون نه ماه از گناه دوری کنی ....
غیبت ..تهمت...حسودی... دروغ.. یاهرچی که گناهه تو اون نه ماه دوری کن ازش 💓موفق باشی

🟥 چون ❌️🟧❌️🟧❌️ سایت اشکال داره لینک آبی نشد روش نگه دارین بعد بزنین بازکردن

اگه باز نشد من ۵ تاپیک بیشتر ندارم . تاپیک خانم های باردار یا هرکی درآینده.....

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=10683214&slug=%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%DB%8C%D8%A7%D9%87%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%93%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%85%DB%8C%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%B4%D9%87-%D8%A8%D8%AF%D9%88-%D8%A8%DB%8C%D8%A7&postId=32117456

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2740
ممکنه خارج رحمی باشه هفتت کمه بتا بالا ساکو با این بتا نمیبینن پس فقط یچیز میمونه اونم خارج رحم دکتر ...

خب مگه با سونو واژینال خارج رحم مشخص نمیشه؟دکتر گفت صبر کن زخامت رحمت رو ۱۵داره آماده میشه😐ولی این بتا خیلی عجیبه

صبر کن یه کم دیگه بعد باز برو سنو . ان شاالله ریده بشه  برات صلوات فرستادم ان شاالله ...

ببخشید دیده بشه 💜

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
با حساب بتا که یه چیز دیگه با حساب خودم نزدیک چهار هفته

من هفته پنج رفتم تازه برام اینقدر بالا نبود.

سونوگرافی شکمی هم ساک دیده شد هم ضربان. 

دیگه واژینال انجام نده خطر سقط داره

یک هفته صبر کن دوباره تکرار کن ببین چی میشه عزیزم.

ان شاالله که همه چیز خوب پیش بره برات

اصن چرا شما قبل هشت هفته میرین سونو چقدددد بگیم بزارین هشت هفته

ن عزیزم  استرس نگیر

منم بچه اولم همینطور بودم بتای چندهزاررر ساک دیده نمیشد 

منم زدم ب بیخیالی ۹هفته رفتم سونو  قلبشم تشکیل شده بود 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25