2733
2734

مث خیلی از کاربرای سایت ک حتی تاپیک میزنن ک کاش مامانشون یا باباشون بمیره 

حالا من اینقد نذرو دعا و چله گرفتم برا مامان بابام ک یوقت نمیرن اتفاقی براشون نیوفته دارم میمیرم 

دوماه پیش تو خواب دیدم ک یه صدایی بم گف که مامانت دوماه دیگه تو تصادف میمیره حالا من هی میترسم مامانم جایی بره 😭الانم میخاد یه مسافرت بره هی جلوشو میگیرم هی میگ میخام برم  خیلی میترسم🤕🤕🤕🤕کاش جور نشه بره😭😭

شبی شاید رها کردم جهان چون سرابم را.....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب اونا پدر مادراشون خونشونو تو شیشه کردن وگرنه کی الکی ارزوی مرگ میکنه

کاشکییی منم بابا مامانم مث اونا خونمو ت شیشع میکردنن

کاشکییی منم بابا مامانم مث اونا خونمو ت شیشع میکردنن

کارش خیلی مهمه؟؟اگه نه نذار بره

براش صدقه بذار نذری بده عزیزم,❤️ولی اگه میتونی منصرفش کن

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶   ۷ خرداد روزی بود که تاریخ خیانتشو فهمیدم حتی روزی که منو به اجبار راضی کرد همو ببینیم اون تایم با یکی دیگه بوده روزی که تو پارک... نشستیم ازم قول گرفت تنهاش نذارم دیگه حرفی از تموم شدن نزنم با یکی دیگه بوده.تمام روزایی که من به این فکر میکردم اشتباهمو چجوری جبران کنم اون با یکی دیگه بوده💔🙂معلومه که سرگرم بوده دلتنگ نمیشه که برگرده
این ترسته که میاد به خوابت  مانان بابات قرار نیست بمیرن ولی اگه اینهمه انرژی منفی دور اونا و خ ...

کاش از ترسم باشه🤕🤕دارم دیوونه میشم

کارش خیلی مهمه؟؟اگه نه نذار بره براش صدقه بذار نذری بده عزیزم,❤️ولی اگه میتونی منصرفش کن

والا میخاد بابامو ک یه سکته خفیف کرده ببره دکتر یه شهر دیگه و خب ضروریه

والا میخاد بابامو ک یه سکته خفیف کرده ببره دکتر یه شهر دیگه و خب ضروریه

براشون یه چیزی نذر کن سلامت بمونن

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶   ۷ خرداد روزی بود که تاریخ خیانتشو فهمیدم حتی روزی که منو به اجبار راضی کرد همو ببینیم اون تایم با یکی دیگه بوده روزی که تو پارک... نشستیم ازم قول گرفت تنهاش نذارم دیگه حرفی از تموم شدن نزنم با یکی دیگه بوده.تمام روزایی که من به این فکر میکردم اشتباهمو چجوری جبران کنم اون با یکی دیگه بوده💔🙂معلومه که سرگرم بوده دلتنگ نمیشه که برگرده