2737
2734
عنوان

انتظار دارید..

69 بازدید | 18 پست

شوهرتون روز دختر رو تبریک می‌گفت بهتون . ؟؟؟؟

البته می‌دونم ازدواج و عروسی کردم خانوم شدم اما سنی ندارم . حالا شاید بگید ۲۲ زیاده . ۱۸ سالم بود عقد مردم هنوز حالات نوجونی توم هست . حس و حالی که وقت نشد استفاده کنم . 

دوست داشتم بهم تبریک بگه کادو بده . دیروز هم چند بار مستقیم گفتم امروز روز دختره کنم دخترم و اینا ولی هیچ تاثیری نداشت . 

من توقعم بالا بوده توی این قضیه ی پیش پا افتاده و ساده ؟؟

خو اصلا چرا باید دختر ۱۸ ساله ازدواج کنه که روحیاتشم‌ مونده باشه ؟  این سن وقت شوهر کردنه؟؟

وقتی خانواده تصمیم به این کار گرفت و منم اونقدر بچه بودم که نمیدونستم باید مخالفت منم یا موافقت .ازدواج بدی نداشتم اما همیشه می‌گم سنم کم بود . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خو اصلا چرا باید دختر ۱۸ ساله ازدواج کنه که روحیاتشم‌ مونده باشه ؟  این سن وقت شوهر کردنه؟؟

چرا متوجه نمیشیم چرا زود ازدواج کردی به اندازه چرا ازدواج نمیکنی حرف بدیه

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
2731
چرا متوجه نمیشیم چرا زود ازدواج کردی به اندازه چرا ازدواج نمیکنی حرف بدیه

اتفاقا‌ با این سوال این فرهنگ کم کم توی جامعه‌ جا میوفته که کودک همسری جاش تو قرن ۲۱ میلادی نیست 

اسی مقصر نیست مقصر اون پدر و مادرین‌ که به فکر روحیات‌ بچشون نیستن‌ 

خوشبخت باشی من که چیزی نگفتم اما‌ وقتی این چیزا رو میشنوم نمیتونم ری اکشن نشون ندم 

گوجه سبز هستم کاراگاه نی نی سایت 🧡😎 یک عدد کیدرامری 🥰
نه عزیزم توقع زیادی نیست حق داری  ولی نبایدم بخاطرش اعصابتو خورد کنی باعث میشه دلت چرکین بشه

نه دلم که چرکین نیست اما خب ناراحتم که چرا وقتی میگم به شوهرم بی تفاوت ازم میگذره 

توجه کردم خیلی بی تفاوت شده بهم 

2740
اتفاقا‌ با این سوال این فرهنگ کم کم توی جامعه‌ جا میوفته که کودک همسری جاش تو قرن ۲۱ میلادی نیست&nbs ...

بله واقعا تقصیر پدر مادراست . 

هیچ چیز توی زندگی کن نداشتن برام . واقعا خوبن . اما بابام تصمیم داشت منو زود شوهر بده با وجود اینکه مه مشکل مالی داشتیم نه چیز دیگه . منطقش اینجوری بود . ولی خب ازدواجم بد نبود. 

من که دیگه ازم گذشت متاسفانه. خیلی ناراحت میشم فکر میکنم 

اما اگه خدا بهم دختر داد هیچوقت اینکارو باهاش نمیکنم 

اتفاقا‌ با این سوال این فرهنگ کم کم توی جامعه‌ جا میوفته که کودک همسری جاش تو قرن ۲۱ میلادی نیست&nbs ...

البته اسی خودش شاید چندان موافق نبوده ولی خیلیا هستن تو این سن حس میکنن دیگ امادگی کامل برای ازدواج قبول کردن مسئولیت تو زندگی دارن 

مثل دوتس خودم 16 سالگی ازدواج کرده ازش چنوقت سوال کردم پشیمون نیستی؟گف دروغ چرا سختیای زیادی  داره ولی زمان برگرده عقب بازم تو این سن ازدواج میکنم 

من امادگی ازدواج رو داشتم

اینکه گفتم همچین حرفی نزنیم چون اول اینکه سه حالت داره یا اشتباه کرده و بعد خودش پی میبره یا خودش از خودش مطمئن بوده یا اجبار بقیه بوده در هر سه حالت گفتن اینکه چرا ازدواج کردی درست نیس و قطعا اون فرد ناراحت میشه

شماهم خوشبخت باشی عزیزم   

نه دلم که چرکین نیست اما خب ناراحتم که چرا وقتی میگم به شوهرم بی تفاوت ازم میگذره  توجه کردم خ ...

احتمالا همچین طرز فکری داره که شما دیگ ازدواج کردین دلیلی نداره روز دختر بهتون تبریک و کادو بده 

طرز فکرش اشتباهه 

سعی کن بعدا غیرمستقیم بهش بفهمونی

البته اسی خودش شاید چندان موافق نبوده ولی خیلیا هستن تو این سن حس میکنن دیگ امادگی کامل برای ازدواج ...

واقعا عادی سازی نکنید 

ذهن به دختر هر چقدرم آماده باشه بازم چیزی از جرم بودنش کم نمیکنه

گوجه سبز هستم کاراگاه نی نی سایت 🧡😎 یک عدد کیدرامری 🥰
2706