2733
2739

توی خاستگاری ک دختره و پسره دوست بودن

مادر پسره و خاهرشم قبلا دختره دیدن

فقط پدر داماد و برادراش میخان اولین بار عروس ببینن

اشکال نداره عروس لنز بزاره؟   خودش دلش میخاد بزاره  رنگ لباسش باشه    

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️

خودش باشه بهتره 

من یه دختر قوی ام و از لحاظ روحی خیلی مستقلم . من یه دختر موفقم که هیچی کم نداره . یه دختر قشنگی که زیباییش زبون زد همه است ، یه دختری که کل آشناهاش غبطه ی هوش و استعدادش رو میخورن ، یه دختری که عاشق لواشکه و هر چی ترشه ! من یه دختر آرومم اما در عین حال وحشی ، کم حرف و در عین حال میتونم پر حرف ترین باشم ، عشوه دارم اما به میزان لازم ! میتونم قلب هر کی رو که بخوام با چشمام تسخیر کنم . این منم ! با این همه ویژگی های خوب ، ویژگی بدی ندارم و سعی میکنم به خودم تلقین بدی نکنم ، همین که صاف و ساده و بی ریا هستم برای هفت پشتم کافیه ، من همه ی آدمای مهربون به دلم میشینن اما ... من عاشق یه آدم مهربونی شدم که بیش از حدش اومده تو قلبم و ذهنم ، اما من اونو میخوام و همین طور هم میشه و من بدستش میارم . اندامم عالیه و هر چی بپوشم بهم میاد ، قدمم عالیه و اصلا کوتاه یا بلند نیستم ، موهامم بلنده و این زیبایی منو چندد برابر میکنه . فن بیانم عالیه و شعرای قشنگی مینویسم . خلاصه هر چی خوبیه تو جهان میتونی توی من پیدا کنی . این همه از خودم تعریف کردم که حس خوب بیاد دستم و کسی که میخونه اینو بهم انرژی خوب بفرسته ، من یه دختر معرکه ام همین! (تیکر هدفمهههه))))

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

نه بابا خیلی چیپه

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2740

ببین نذار چون من یه بنده خدایی رو می‌شناسم که موقعی که رفته بود خواستگاری عروس لنز سبز گذاشته بود از اینایی که خیلی طبیعیه و اصلاًم نگفته بود که خب من چشام سبز نیست چشام قهوه‌ایه این بنده خدام عاشق چشمای این شده بود و بعد از اینکه عقد کرده بودم متوجه شده بودند که خانم لنز می‌ذاشته و چشمای خودش این رنگی نیست جالبه رفتم شکایت کردم گفتن تدلیس کرده در ازدواج و اینا و قاضی رای داد و بدون مهریه طلاقش دادن چون قاضی گفته بود شما با این کار گولش زدی و این فکر کرده چشمای شما رنگیه اومده خواستگاریتون یا اصلاً لنز نذارید یا اگه لنز گذاشتید به طرف بگید حتما 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
ببین نذار چون من یه بنده خدایی رو می‌شناسم که موقعی که رفته بود خواستگاری عروس لنز سبز گذاشته بود از ...

گفتم دوست بودنااا  پسره دیده😐😐

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️
2706