2752
2734
عنوان

میخام با خبر بارداریم شوهرمو سوپرایز کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1655 بازدید | 94 پست
چرا باید جشن دونفرشونو خراب کنه !

چون آدم کنار اونا و خوش حالی اونا بیشتر لذت می‌بره منو همسرم همیشه خوشحالیمون با خانوادهامون میگذرونیم

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چرا بقیه میگن فشار نیار به خودت؟

یه قورمه سبزی گذاشته و یه کیک میخواد بگیره با جوراب یا کفش

از الان میخوایید بخوابونیدش روتخت؟😂😂😂

استارتر من چقدر با پست های تاپیکت تعجب کردم واقعا اینجا جزو عجایبه😂😂😂

خسته میشی انقدر کار نکن ‌مثلا بارداریاااا

قورمه سبزی نخور ضرر داره

پدرو مادرشم دعوت کن

نه دعوت نکن شاید همدیگه رو بغل کنید و بوس کنید

مرسی از همگی 😂✋️

بارداری های پرخطرضررداره تحقیق کن بگوبهشون لطفا

تا حالا نشنیدم علت سقط کسی خوردن دو قاشق قورمه سبزی بوده باشه ولی به هرحال چی بگم قست جرو بحث ندارم نظرمو گفتم

چون آدم کنار اونا و خوش حالی اونا بیشتر لذت می‌بره منو همسرم همیشه خوشحالیمون با خانوادهامون میگذرون ...

شاید خانوادهاتون با خوشحالیتون خوشحالن ن خانواده شوهر من ک شادیه من خاریه تو چشمشون

ینی این کارت زیاده واسه ی خانم باردار؟؟؟

تو یک روز هم آشپزی هم نظافت هم رفتی بیرون پیاده روی داری زیاده.

هر کدوم جدا جدا انجام بده در روز های مختلف.

سعی کن با ناز و دلبری نظافت خونه بذار به عهده همسرت.

اینجاکسی حرفی نمیزنن ازماما بپرسی میگن بهتون بخاطرسبزی های توش و بارداری های که شیاف میزارن یا حساس ...

واقعا شماها نوبرید

اصلا من خودم مادر ۳تا بچه ام .بچه هامم با آی وی اف بودن شیافم میذاشتم پرخطرم بودم .زیر نظر بهترین فوق تخصص بودم یکبارم بهم نگفت قورمه سبزی نخور😐

من 11عید رفتم صبح آزمایش خون دادم 

اومدن خونه خوابیدم ظهر جوابش اومد با شوهرم نگاه کردیم آنقدر گریه کردیم 

واس جنسیتشم گفت من نمیام سنو خودم رفتم اومدم بیرون دیدم بیرون واستاده نگام کرد گفت پسر و بغلم کرد 

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست 
تو یک روز هم آشپزی هم نظافت هم رفتی بیرون پیاده روی داری زیاده. هر کدوم جدا جدا انجام بده در روز ها ...

اره باید شوهرم کنارم باشه چون واقعأ کسی نیست مراقبم باشه تو این دوران

چرا بقیه میگن فشار نیار به خودت؟ یه قورمه سبزی گذاشته و یه کیک میخواد بگیره با جوراب یا کفش از الا ...

اره بابا خودم باردارم همه چیم میخورم کاراموهم میکنم به کسیم نیاز ندارم جز شوهرم که هفته یه بار خونه رو اساسی جارو میکنه خودش دوست داره میگه خم نشو قرار نیست تا باردار شدیم بخوابیم رو تخت و یه نفرم زندگیشو تعطیل کنه به خاطر تصمیم ما

2706