2752
2734
عنوان

خاستگاااارییی لنززززز میشه گذاشت یا نههه؟ 🤔🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 19 پست
گفتم دوست بودنااا  پسره دیده😐😐

حالا اونجوری آره من دقت نکردم متاسفانه فکر کردم برای جلسه خواستگاری برای بار اول می‌خواید بگید بزاره ولی اگه قبلاً دیده آره بزار مشکلی نداره 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
ببین نذار چون من یه بنده خدایی رو می‌شناسم که موقعی که رفته بود خواستگاری عروس لنز سبز گذاشته بود از ...

یا خود خدا 

واس رنگ چشم تدلیس در ازدواج و بدون مهریه طلاقش دادن این چ قانونیه ؟؟؟؟؟ 

خدایا زمان زیادی به معجزه ات نمونده ....هر کی خوند بگه امین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یا خود خدا  واس رنگ چشم تدلیس در ازدواج و بدون مهریه طلاقش دادن این چ قانونیه ؟؟؟؟؟

قانون خیلی خوبیه اتفاقاً 

چرا طرف باید لنز بزاره مخفی بکنه از طرف که آقا رنگ چشای من مثلاً حالا مشکیه قهوه‌ایه یا حالا هرچی این می‌خواد تا آخر عمرش لنز بزاره توی صورتش خب داره به طرف دروغ میگه دیگه بعد جالب اینه که نمره چشم عروس خانم ۵ بوده و اصلاً نگفته که من چشمام ضعیفه یعنی لنز رنگی گرفته بوده که به جای عینک استفاده می‌کرده بعدش متوجه شدن که اولاً چشمش رنگی نیست دوماً چشمش خیلی ضعیف و نمره چشم خیلی بالایی داره ببین اگر قراره پسرا میان خواستگاری دروغ نگن ما دخترام نباید دروغ بگیم دیگه دروغ گفتن در هر صورت کار بدیه تا کی می‌خوایم مثلاً دروغامونو قایم بکنیم یه سال دو سال سه سال ۴ سال چند سال می‌خوایم قایم بکنیم یا ما مورد برعکسشو داشتیم که مثلاً آقای گفته بود من فوق لیسانس دارم بعداً مشخص شده بود که آقا دیپلم داره چون خانم خودش فوق لیسانس داشت اینم به خاطر اینکه کم نیاره و بگه خب من زن کارمند حقوق به بر می‌گیرم دروغ گفته بود خانم رفته شکایت کرد گفت تدلیس در ازدواج انجام دادند و جدا شد 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
قانون خیلی خوبیه اتفاقاً  چرا طرف باید لنز بزاره مخفی بکنه از طرف که آقا رنگ چشای من مثل ...

نمیدونم واقعا فقط هنگ کردم

خدایا زمان زیادی به معجزه ات نمونده ....هر کی خوند بگه امین
نمیدونم واقعا فقط هنگ کردم

ببین قانون خوبیه اتفاقاً 

قبلنا که خب ملت از این قانون اطلاع نداشتن خدا می‌دونه چه کارایی که نمی‌کردن یه چند سالی خب مردم چشمشون بازتر شده می‌دونن همه چیزا رو یا نهایتاً اینکه میرن پیش وکیلا وکیلا خیلی خوب راهنماییشون می‌کنن بخوای عمیق نگاه بکنی واقعاً قانون خیلی خوبی هستش