2737
2739
عنوان

زلزله اومده نشستیم حیاط

239 بازدید | 16 پست

سلام یه بیست دقیقه پیش زلزله اومد خیلی بد بود اول فکر کردم کسی پشت بومه ولی یهو تکونا شدید شد و منو و بچم الفرار حیاط الان تو ماشینم منتظرم برگرده 

بد بریم خونه

بابای مهربونم دلم برات لک زده یک سال شد که رفتی😭😭تا تولدت چند روز مونده همیشه من برات تولد میگرفتم وقتی کوچیک بودم ‌از مغازه کیک میگرفتم روش کبریت میزاشتم روشن میکردم برات یکم بزرگ شدم یاد گرفتم برات کیک بپزم و روش شمع و کبریت روشن کنم و تو میخوردی و میگفتی وای چه خوشمزست،بعد عروسیم دیگه برات شیرینی خریدم آوردم چون تو کیک خامه ای دوست نداشتی،حالا چه کنم برای کی،کجا تولد بگیرم.....😭😭😔برای شادی روح بابام صلوات،الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کدوم شهر

در مظلومیت رئیس جمهور شهیدمون همین بس که یه تاپیک تسلیت ساده رو قفل میکنن و پربازدیدها مثل همیشه، حرفای صد من یه غازه، انگار نه انگار که عزیز یه ملت پر کشیده💔 اما اگه تاپیک در مورد باسن فلان سلبریتی باشه یا رابطه نامشروع یه کاربر که خیلی راحت جار میزنه، تاپیک قفل نمیشه🥺 
2731

کجلیین

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

خداروشکر باز روز زد انشالله بلا دور

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
2740

از شهرهای اردبیل

بابای مهربونم دلم برات لک زده یک سال شد که رفتی😭😭تا تولدت چند روز مونده همیشه من برات تولد میگرفتم وقتی کوچیک بودم ‌از مغازه کیک میگرفتم روش کبریت میزاشتم روشن میکردم برات یکم بزرگ شدم یاد گرفتم برات کیک بپزم و روش شمع و کبریت روشن کنم و تو میخوردی و میگفتی وای چه خوشمزست،بعد عروسیم دیگه برات شیرینی خریدم آوردم چون تو کیک خامه ای دوست نداشتی،حالا چه کنم برای کی،کجا تولد بگیرم.....😭😭😔برای شادی روح بابام صلوات،الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
خداروشکر باز روز زد انشالله بلا دور

بله خداروشکر 

نمیدونی چقدر طول میکشه باز برگرده

بلا دور باشه ازتون  کاش اول میگفتی کدوم شهری

از شهرهای اردبیل

2706