2737
2734
سلام گلم خوبی؟ همیشه هستم ولی کامنت نمیزارم زیاد اینو ک دیدم نتونستم چیزی نگم😂😂😂

خوبم گل 

این دیگه از اون تاپیکای بیاد موندنیه

بنده خدا آقاهه😂😂😂😂

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعاًااااااا؟؟؟       سایت دیگه جای موندن نیست    

یا ابلفضل یا قران 

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
2731
2740
خوبم گل  این دیگه از اون تاپیکای بیاد موندنیه بنده خدا آقاهه😂😂😂😂

دقیقا همش صورتش میاد جلو چشمم با اون روسری 😂😂😂🤕

به سلامتی اون رفیقی که مجازیه اما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچ کدوم از رفقای واقعیت به گرد پاش هم نمیرسن.......😌😌😍😍
قیافه اش کاملا شبیه شوفر هاست.  تخمه میخورن. موقع رانندگی  بچه ها ما هم تو فامیل داری ...

همسر من راننده ی ماشین سنگینه 

اینجا باش عکسش رو بذارم ی لحظه 

متولد 52 هم هست

ی سال از پدر شوهر اسی کوچیک تر 

مقایسه کن

همه اینطور نیستن

شروع .. 15 اردیبهشت 1403 .. قد 164 و وزن 77 . 30 اردیبهشت وزن 73 . 15 خرداد وزن 
2706