2733
2734

کلاس اولی ها خیلی درگیر درست کردن گیفت الفبا، کاردستی وکیسه یکان دهگان، تاح جشن اسم و.....میشن. من تمام این‌کارا رو انجام‌میدم. میتونی وارد پیجم بشی ونمونه کارامو ببینین(توتاپیکهای قبلیم هم چندتا نمونه کارهست). یا درخواست بدین‌که لینک کانال ایتا بفرستم براتون چون نمیشه اینجا لینک بفرستم ، قبول نمیکنه.

پیج اینستا

@gift_alephba

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.
کدوم تاپیکته نمونه کارات؟

چندتاااا تاپیک قبلترم. البته اینا نصف نصف نمونه کارامم نیستا عزیزم

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کدوم تاپیکته نمونه کارات؟

اگه ایتا داری به این آیدی پیام‌بده تا ادت کنم‌تو کانال یااینکه پیجمو فالو کن اگه دوست داشتی.

@Nika0077

2731
والا هرچقدر عقب میرم همینه عنوان اخه😁 بذار برم بگردم باز

الهی عزیزم. ببخشید گلم که اذیت شدی.

چرا پیجمو فالو نمیکنی گلم؟ راحتتره که. یا کانال ایتام

2740