2733
2734

😐😂

مثلا از دانشگاه یه مسیری رو میریم

میگه اره فلان اتفاق افتاد (بعد یکمی تعریف میکنه) به قسمت حساس که میرسه میگه نه پشیمون شدم بگم ولش کن

یه بار دوبارم نیستا هفت هشت باری هست

چهاربار اول گفتم عب نداره شاید پشیمون شده صلاح ندونسته

بعد اون میگفتم خب بگو دیگه تو ک گفتی

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

دیگه اخریا حوصله نداشتم تعریف ک نمیکرد منم اصلا نمیپرسیدم

اصلا انگار نه انگار

خلاصه یه شب تو تل پیام دادم بهش

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خودتم که داری قطره چکونی میگی

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2740

ی ماجرایی بود میدونستم

درمورد خودش بود

هی تا جای حساس گفتم

بعد گفتم نه ولش

بحث عوض کردم

بعدش گفتم اخه دلم نمیاد ندونی

باز تا جای حساس گفتم باز ولش کردم

خلاصه سه ساعت داشت التماس میکرد بگم

اخرم اف شدم

تو دانشگاه پرسید گفتم نه حالا بعدا میگم 

خلاصه هی میگفت بگو

اخرم نگفتم 

دلم خنک شد 

خودتم که داری قطره چکونی واسه ما تعریف میکنی😁

نه مامانم از شانس من وسطش اومده هی میگه اینو بیار اونو ببر😂😂😂نوشتم

😐😕🤕 خدا کچلت کنه😫😫😫😫 بگو میخوام برم

😂گفتم

فکر کنم اون دوستش بین کابرای آنلاینه. و اینگونه داره تلافی میکنه 😁

ن 😂😂😂

2706