2737
2739
عنوان

ازدیروز باخودم عهد بستم یه قدم ازشوهرم فاصله بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 950 بازدید | 41 پست

اصلا این کارو نکن 

مردا از ناز کشیدن خیلی زود خسته میشن و این باعث میشه ازت سرد بشه 

اصلا این کارو نکن عزیزدل

مروارید سفیدم تو دریا غرق شد...آسمونم بی ستاره رعد و برق شد:) بعضی وقتا فکر میکنم چقد احمقم که با وجود کارات دلم برات تنگ میشه!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خعلی زیاده روی کردی سردی د نیشه تو حرکاتت حس کرد این روش دوز کمترش گاهی وقتا جوابگوعه

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
اصلا این کارو نکن  مردا از ناز کشیدن خیلی زود خسته میشن و این باعث میشه ازت سرد بشه  اصل ...

دلم میخواد بفهمه یواقتایی نیاز دارم اون کمک حالم باشه، بهم توجه کنه یا بهم بگه چی دلم میخاد

2731
دلم میخواد بفهمه یواقتایی نیاز دارم اون کمک حالم باشه، بهم توجه کنه یا بهم بگه چی دلم میخاد

با این‌کار تاثیری نداره...

باید یه موقعه خودت باهاش حرف بزنی و بهش بگی همه ی اینارو

مروارید سفیدم تو دریا غرق شد...آسمونم بی ستاره رعد و برق شد:) بعضی وقتا فکر میکنم چقد احمقم که با وجود کارات دلم برات تنگ میشه!!!
2740

خوبه ی وقتا ادم دور باشه و یسری ناراحتی هایی و بروی خودش بیاره شاید طرف مقابل ندونه اصلا!یسری چیزارو اون یاد ما میده یسریم ما باید ب اون یاد بدیم ،رفتار همسرت نشوندمیده برات ارزش قاعله و مهمی بزاش وگرنه هرگز این کارارو نمیکرد .

من بشخصا سعی میکنم  از همسرم دور نشم اونم درمقابل همینجوره هرگز نمیزارم فاصله هه زیاد بشه ما جز همسرمون مگه کیو داریم که هرلحظه کنارمون باشه کنارش باشبم مراقبمون باشه مراقبش باشیم؟باهم دیگه حالمون خوب باشه؟کدوم زنه ک از عشق همسرش ب وجد نیاد ؟عشق رو گاهی باید یاد داد به طرف مقابل ،زندگی خیلی شیرین تر میشه اگر با عشق و با جون و دل از هم برای هم مایه بزاریم یروز میبینید شده ۵۰سالتونو هنوز توی حسرتای ۲۰سالگی غرقید زندگی قشنگه و ما باید ازش لذت ببریم

خدایی که من توی قلبم دارم فقط خالق زیبایی و عشقه ♥️🌈♥️آرامش زندگیمو از وجود خدای مهربونم دارم ♥️ 💙بزرگ ترین دارایی من داشتن همسر مهربونمه که زیباترین هدیه ی خداست🙏💙مادر دختری به زیبایی گل رز هستم🌹👨‍👩‍👧🌹🤍🤍🤍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
با این‌کار تاثیری نداره... باید یه موقعه خودت باهاش حرف بزنی و بهش بگی همه ی اینارو

دیروزهرچی گفتم یه سیب زمینس پوست بکن تامن از حموم بسام نکرد، تابخوام لباس بپوشم گفتم پوست کن تابیام گفت جون علی نمیکنم، واقعنم نکرد. 

ولی امروز صبح دیدی ک خودش سفره روجمع کرد، 

حس میکنم این روش روشوهرمن جوابگوعه🤣🥴

هر کسی قلقلی داره 

همه این روش شما جواب نمی‌ده.

هر زن خودش باید رگ‌ خواب شوهرش و قلقلش رو بفهمه 

زندگیم یهو ورقش برگشت از وقتی موهبت الهی رو درک کردم و آشنا شدم ☀️🪄  من معتادم !!! به ماجراجویی دختری هستم آمیخته به هنر 🌏☄️ 🌱ولی من به تموم‌چیزایی که گفتن نمیرسی رسیدم✨💚میشه بدون توهین اظهار مخالفت  کرد ‌‌.‌‌میشه بدون تحقیر اظهار وجود کرد..میشه بدون تخریب جایگاه پیدا کرد.   میشه بدون حسادت بدست آورد . پس وجودت رو خراب نکن دوست من🥰🫀عاشق خلق هنرهای آلبرت بیرشتات🪴
دیروزهرچی گفتم یه سیب زمینس پوست بکن تامن از حموم بسام نکرد، تابخوام لباس بپوشم گفتم پوست کن تابیام ...

😂😂😂🤦🏻‍♀️

2706