2733
2734
عنوان

بچه های کلاس اول چند ساعت تو مدرسه هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 47 پست
دقیقا  پسر من کلاس سومه حالا،میگه تو کلاس با معلم مافیا بازی می‌کنیم الان دیگه زیاد سخت نمیگیر ...

آره پسرای منم همینن  معلم ها خیلی بازی میکنن  میان خونه از ما بیشتر انرژی دارن  ظهرها هم نمیخوابن

💖عشقم خانواده ام💖
دقیقا  پسر من کلاس سومه حالا،میگه تو کلاس با معلم مافیا بازی می‌کنیم الان دیگه زیاد سخت نمیگیر ...

اخه دیگه سوم جا افتاده . پسر من اول میخواد بره و میدونم صبح ها ممکنه بد بیدار بشه از الان عزا گرفتم 

ابتدایی از چند تا چند شروع میشه ؟ من نمیدونم اینارو اصلا  بچه اولمه

مگه دوران مدرسه خودت رو یادت نیس

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
2731

غیرانتفاعی میره از 7 میره تا 2/5 ،، والا منکه خستگی نمیبینم، از مدرسه که میاد تا زمان خواب در حال ورجه وورجه ست 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
من غیر دولتی امروز بهم گفت ۷ و ربع باید باشن تا ۱ 

خب غیر دولتی ها معمولا همینن

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
اخه دیگه سوم جا افتاده . پسر من اول میخواد بره و میدونم صبح ها ممکنه بد بیدار بشه از الان عزا گرفتم& ...

فرقی نداره بخدا منم الان بزور میخوابونمشون شبا و صبحم با زور بیدار میشن  

خودمون آدم بزرگیم موقع بیدار شدن عذابه برامون اینا که بچه هستن 

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰

چقد حساس شدی 

ول کنا پیر میشی 

میری مدرسه میبینی بقیه مامانا چقد بی خیالن

خیلیم باهاش سر و کله نزن اعصاب نمیمونه برات میشی یکی مث مامان من ک اخرم ابجیم با زبون درازی بش بگه خواستی باهام درس کار نکنی:/

کوروش بزرگ : من اگه پیامبر بودم،رسالتم شادمانی بود و بشارتم آزادی و معجزه ام خنداندن کودکان.... نه از جهنمی میترساندم و نه به بهشتی وعده میدادم تنها می اموختم اندیشیدن را و انسان بودن را...
اخه دیگه سوم جا افتاده . پسر من اول میخواد بره و میدونم صبح ها ممکنه بد بیدار بشه از الان عزا گرفتم& ...

شب زود بخوابونش 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

اینطوری نیست هممون کلاس اول گذروندیم و از همون اول پوست کلفت نبودیم ک کم کم عادت کردیم و وجود باقی بچه های هم سن هم خالی از لطف نیست ولی اگرم خسته شد باید عادت کنه از همین سنین کم کاری ک بر عهده داره و و وظیفشه به پایان برسونه و هر سختی هم باشه برای همس و بهونه نیاره و شونه خالی نکنه 

متد کلاس ها مثل قدیم حوصله سر بر و فقط مبتنی بر کتاب درسی نیست با بازی و شعر بهشون یاد میدن 

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 

شب  ساعت ۹یا ۹ونیم بخوابونش نزار ده بشه که صبح به زور بیدار میشه 

📌متولد ۷۷ نیستم 
2706