2752
2734
عنوان

بچه های کلاس اول چند ساعت تو مدرسه هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقد حساس شدی  ول کنا پیر میشی  میری مدرسه میبینی بقیه مامانا چقد بی خیالن خیلیم باهاش س ...

من خیلی مادر حساسی هستم از الان همش فکر و خیال میکنم . میتونه بمونه! میتونه بره دستشویی! میتونه وسایلش رو جمع کنه ! کسی اذیتش نکنه ، هزار تا سوال و دغدغه دارم 

اخه دیگه سوم جا افتاده . پسر من اول میخواد بره و میدونم صبح ها ممکنه بد بیدار بشه از الان عزا گرفتم& ...

عادت میکنه پسرم غیرانتفاعی میره،،کلاس اول ماه اولش یکم نق و‌نوق کرد بعد عادت کرد دیگه

امسال دوم بود خودش بیدار میشد رو‌روال

ببین از اول لوسش نکن

عادتش بده که قانونه

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
من خیلی مادر حساسی هستم از الان همش فکر و خیال میکنم . میتونه بمونه! میتونه بره دستشویی! میتونه وسای ...

حساس نباش خودت ضربشو میخوری:/

کوروش بزرگ : من اگه پیامبر بودم،رسالتم شادمانی بود و بشارتم آزادی و معجزه ام خنداندن کودکان.... نه از جهنمی میترساندم و نه به بهشتی وعده میدادم تنها می اموختم اندیشیدن را و انسان بودن را...
من غیر دولتی امروز بهم گفت ۷ و ربع باید باشن تا ۱ 

دختر منم دولتی هست ۷.۳۰ تو مدرسه است تا ۱ ۷ از خونه میاد بیرون ۱.۱۵ هم خونساصلا هم دلش نزد مشقم ک تا بخای‌نوشت دعوا کردیم ولی دلش زده نشد و بی‌صبرانه منتظر کلاس دومشا

ابتدایی از چند تا چند شروع میشه ؟ من نمیدونم اینارو اصلا  بچه اولمه

هفتو نیم صف تشکیل میشه خروج اول ودوم وسوم ۱۲و ۲۳دقیقه اس،

اگر مدرسه دوتایم باشه که ۱۲وربع همه باهم تعطیل میشن

من خیلی مادر حساسی هستم از الان همش فکر و خیال میکنم . میتونه بمونه! میتونه بره دستشویی! میتونه وسای ...

من اون دوتا رو تا ششم باهاشون بودم.سومی رو هم باز خودم میبرم مدرسه خودم

۳۰ سال پیش تا الان فرق نکرده؟ ما ۸ تا ۱۲ بودیم ولی انگار الان زودتر شده . بعدم من غیردولتی پرسیدم دی ...

غیردولتی تعداشون کمتره رسیدگی بیشتر نگران نباش

عادت میکنه گل پسر،،همه مامانای کلاس اولی حال شمارو دارن روزای اول

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
اینطوری نیست هممون کلاس اول گذروندیم و از همون اول پوست کلفت نبودیم ک کم کم عادت کردیم و وجود باقی ب ...

خدا کنه براش زود جا افتاده و معلم مهربونی داشته باشه 

ماشالله بهشون 

بچه های این دوره اصلا خستگی نمیفهمن چیه،،، بهیچ عنوان نگران این چیزا نباش 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2706