2737
2739

سلام دوستان . مدرسه دولتی و هم غیر دولتی بگید بچه هاتون چند ساعت توی مدرسه هستن کلاس اول مخصوصا ؟؟؟  

خسته نمیشن ؟ حس میکنم ۵ ساعت توی مدرسه خیلی بچم خسته میشه و شاید دلش رو بزنه .... 

همون تایم مدرسه است فقط ده دقه زودتر تعطیل میشن

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اینو باش:/

دلشو بزنه؟

مدرسه هم دلشو نزنه مشقا دلشو میزنه

ابجی من اینقد ذوق داشت اخرای سال مامانم ب زور بیدارش میکرد بیدارم میشد کلی گریه میکرد امسالم هنوز بدتر 

کوروش بزرگ : من اگه پیامبر بودم،رسالتم شادمانی بود و بشارتم آزادی و معجزه ام خنداندن کودکان.... نه از جهنمی میترساندم و نه به بهشتی وعده میدادم تنها می اموختم اندیشیدن را و انسان بودن را...
2740
همون تایم رو بگو چند تا چند هستن بچه های شما 

دولتیه 

از هفت و چهل دقه 

تا دوازده

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
هفت تا دوازده چرا خسته بشه  زنگ کلاس مدت کوتاه داره    محیط کلاس بیشتر  شبیه خان ...

دقیقا 

پسر من کلاس سومه حالا،میگه تو کلاس با معلم مافیا بازی می‌کنیم الان دیگه زیاد سخت نمیگیرن اصلا 

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
2706