2737
2739
عنوان

با زن همسایه دعوام شد 😐😏

352 بازدید | 14 پست

من دوستم همسایمون،امروز بهم گفت بیا تو حیاط مجتمع ، پول بدم بهت یچیزی هست میخواستم سفارش بدم براش، بعد رفتم دیدم اون یکی زن همسایمون هم پایینه قبلا پسرش ، به بچم حرفای بد زده بود منم رفته بودم در خونش که نزار پسرت به بچم اینطوری بگه و اینا، بعد یهو دیدم آروم به دوستم گفت زود جوابشو بده بره اوقم میگیره ازش 🙄😐منم شنیدم برگشتم گفتم عزیزم می‌دونی چیکار کن برو

جلو آیینه آسانسور یکی رو میبینی (خودتو) بیشتر اوقت میگیره .😂هی این دو تا گفت من گفتم.... آخرش گفتم پسری که اون طوری بی ادب باشه پس الان فهمیدم از مادرش یاد گرفته 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

کلا سلیطه هستی ، هم در خونه همسایه رفتنت هم جواب چنین شخصیو دادنت

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
😂😂من توام یا تو منی متولد چه ماهی؟

آبان

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

عی بابا چقد زشت🤕 سعی کن باهاش همکلام نشی ک همو اینجوری مورد عنایت بدین

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
2740
کلا سلیطه هستی ، هم در خونه همسایه رفتنت هم جواب چنین شخصیو دادنت

😐🙄نباید از حق خودم دفاع کنم؟ از حق خود دفاع کردن سلیطه بودن نیست 

دوستی که بقیه بتونن پیشش به تو بگن ازش اوقم میگیره دیگه دوستت محسوب نمیشه

ما زیاد با هم صمیمی نیستیم اصلا فقط از قبل می‌شناختمش الانم همسایمه

2706