2733
2734

۲۰سالمه همه عمرم سرم تو کتاب بود بهش میگم خیاطی یاد بگیرم مسخره میکنه میگم میخوام سبزی فروش بشم میخنده خسته شدم تو درس هیچی نمیشم حتی میگم آژانس میخوام بشم بهم میخنده ازش خسته شدم کاش سال دیگه برم دانشگاه یه شهر خیلی دور که دیگه نبینمش 

تو رو خدا منو تعلیق نکنید 

هر چه بهش میگم هیچی نمیشم ولم نمیکنه حالم از کتابا به هم میخوره پارسالم قبول شدم نزاشت برم دانشگاه گفت فقط بهترین رشته خسته شدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پدر منم دقیقا همین نقشو داشت ،فقط میگفت درس بخون ،من نتونستم از عهدهش بربیام ، هر راه میانبر دیگه ای هم خودم خواستم امتحان کنم گفت نمیشه نمیتونی از تو برنمیاد 

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:

بخون بخدا دو سه سال دیگه به حرف مادرت میرسی حالا درسته خسته شدی واقعا سخته اما یک سال صدتو بذار تمومش کن 

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»
2740
هر چه بهش میگم هیچی نمیشم ولم نمیکنه حالم از کتابا به هم میخوره پارسالم قبول شدم نزاشت برم دانشگاه گ ...

کاش مامان منم مثل مادر شما بود

ماکان من از ۱۴ سالگی فقط میگفت شوهر کنید

به خدا چند سال بعد قدر مادرتو میفهمی 

پدر منم دقیقا همین نقشو داشت ،فقط میگفت درس بخون ،من نتونستم از عهدهش بربیام ، هر راه میانبر دیگه ای ...

خانواده من از درخت انگور انتظار میوه موز داشتن ، نتیجش واسه من و زندگیم فاجعه بود کاش منو سمت استعدادم راهنمایی میکردن

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:

خوب این چه شغلهایی هست که یه دختر ۲۰ ساله با یه عالمه فرصت و اینده روشن دلش بخواد

بعدها حسرت میخوری که چرا وقتی که فقط دعدعه ات درس بوده انجامش ندادی

هیچکس مثل پدر و مادر دلسوزت نیست

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
لیاقت میخواد که نداری، بعدا میفهمی چه نعمتی بوده. بدار بشی اژانسی بعد

من گفتم دیگه ول کنه درسو مگه من میتونم تا ۱۰سال دیگه پشت کنکور بمونم ؟خسته شدم نمیتونم 

ای کاش مامان تو بود مامان من نبود هی میزد تو سرت بخونی و هیچی نمیشدی و هی میزد 

من و خواهرام حسرت هر روزه مون اینه چرا نزدن تو سرمون درس بخونیم چرا فقط میگفت شوهر کنید

هر چند من بعدها دانشگاه رفتم 

ولی خواهرام همیشه ناراحتن

گلم نعمت بزرگی داری قدرشو بدون

خانواده من از درخت انگور انتظار میوه موز داشتن ، نتیجش واسه من و زندگیم فاجعه بود کاش منو سمت استعدا ...

دقیقا برا منم همین بود توقع خییلی زیادی ازم دارن نمیزارن زندگی که دوس دارم رو بکنم 

2706