2733
2734
عنوان

اون چه سمیبود تو اینیستا دیدم ...

360 بازدید | 37 پست

دختره شب عروسیش جلو مهمونا به دوماد کادو داد...۴ قلو حامله بود... دی جی هنگ کرده بود ....گفت چیشد؟! 🤯 قشنگ قیافه دی جی دیدنی بود... 

وای ما میترسیدیم عقد بودنی تا ۱۱شب بمونیم بیرون...

میترسم از جامعه خیلی وحشتناک شده هیچ قیدو بندی وجود نداره...

الان یه عده میگن خب چیه مگه شوهرشه بله شوهرشه ولی دیگه جار زدن نداشت شب عروسی که  ۴قلو حامله ام مردم بدونید... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من دیدم از شوهر مردم با اینکه خودشونم متاهلن باردار میشن ابن که گفتی خیییلی خوبه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2731

شوهرشه

اینکه نامحرم تو هم برقصن بلولن پیک بزن باهم تو عروسی عادیه 

ولی اینکه از شوهر محرمش حلالش باردار بشه غیرعادی و عجیبه؟! 

گفتم شاید براتون جالب باشه بدونید آدما با خوندن مطالب اینستاگرام و چند کتاب روانشناسی، روان شناس نمی شن... حتی صرفا با داشتن مدرک روانشناسی، روان شناس نیستن🌱پس به عنوان یک کاربر نظر شخصیتونو بگید و  قبلش لازم نیست بگید روانشناسی خوندم 😁
2740
اینا تازه بعد مدت ها متوجه میشن که چه اشتباهی کردن زود وا دادن

من دوسه بار خونه نامزدم عقد بودیم موندم بعد مادر شوهرم هزار بار بروم آورد ...اینا دیگه واقعا نوبرن خیلی دیدم سر مسائل ناموسی همیشه دعوا دارن بعد ازدواج 

من نمیدونستم کارایی که بعد از یازده شب میشه کرد در طول روز نمیشه انجام داد، عجب

ده صبحم میشه😂😂

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
چرا جار زدن نداره بنظر من داره .. من ک حامله نشدم ولی دوباره ازدواج کنم حامله شم جار میزنم 

سودی هم داره اینکه جار بزنی هوار هوار من تو عقد حامله شدم؟

جوری از جار نزدنت پشیمون بودی گفتم شاید مدال میدن و تو نگرفتی

2706