2752
2734
عنوان

اون چه سمیبود تو اینیستا دیدم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

🤔نمی‌فهمم 

عقد ثبت قانونی شده شرعی هست حلال هست

مشکلش چیه 

اینی که میگین شما درست نیست بستگی به فرهنگ خانواده داره

طرف ما هیچ مشکلی نداره:/

این افکارو فقط تو سایت دیدم 😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
ب نظر من شما ی کوچولووووو سم بودین وقتی عقدین چرا باید بترسبن تا11شب بیرون باشین😐

قشنگ معلومه یک کوچولو رو گفتی دعوا نشه😂😂😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
🤔نمی‌فهمم  عقد ثبت قانونی شده شرعی هست حلال هست مشکلش چیه  اینی که میگین شما درست نیست ...

بابا انقد عقب مونده هست

تو فامیلای ما هم ازین عقب موندگیا زیاده هنوز جم نشده 

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
بابا انقد عقب مونده هست تو فامیلای ما هم ازین عقب موندگیا زیاده هنوز جم نشده 

منقرض شن ایشالا