2733
2734

هرکس اخلاق بد داره تهمت میزنه خسیسه بی اعصابه یا هرمشکل دیگه ای حتی اگه آدمم بکشه باز کامنت میذارن عزیزم افسردست بره تراپی 

آره همه زنها فرشته آن هرکی‌ام بده یا مشکل داره یه فرشته ی افسرده هست فرشته هست ولی بیچاره اون فرشته ی مهربون افسرده شده

😐😐😐😐😐😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دقیقا

از نظرشون زن خیانت کارم وجود نداره و همه ی زنا وفادارن و فقط مردا خیانت کارن در حالی که خیلی از پسرای جوون از ترس اینکه پارتنرشون خیانت کنه بهشون تو رابطه نمیرن این برای خیلی از پسرا معضل شده 

مثلا خیلی از پسرا جوری شده که مثلا میگن همه ی دخترا خیانت کارن ، انقدر که تجربه ی خیانت داشتن !

تکاپو برای نجات ✨️
2740

یکبار یک آقای تاپیک زده بود کمک می‌خواست برای اینکه رابطه بین خودشو و خانمشو درست کنه 

خانما همه طرف خانمه. رو گرفته بود و راه حلای اشتباه داشتن میدادن

من نوشتم چرا همچین میکنین هممون میدونیم راهش نیست و... 

خانمه نوشت برام باید طرف خانمه. باشیم 

اخه لامصبا خب بدبخت کمک میخواد زندگیشو درست کنه اشتباه راهنمایی میکنین:/مگه یارکشی وبازی انجام میدین 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

اگه منظورتون به منه تو تاپیکی که ریپلایم کردی

من کی گفتم ایشون بد اخلاق نیست ؟

من فقط گفتم کج خلقی و بی حوصلگی ناشی از افسردگیه 

که یکی از نشونه هاش همین لذت نبردن از مهمونی و دوری گزینه

آخه چرا انقدر مسائل رو مخلوط میکنین؟ 

وای من به شدت اخلاقم بده خیلی زود جوشم خیلی رکم کینه‌ای ام ولی عوضش شوهرم هم خیلی آرومه هم خیلی مهربونه یه وقتایی بهش میگم نمی‌دونم چه گناهی کردی من زنت شدم اینقدر اخلاقم بده همیشه میگه تو بدترین آدمم که باشی من دوست دارم اگه خوب عالم بودی و دوست داشتم که کاری نکرده بودم الان که به قول خودت اخلاقت بده و دوست دارم یعنی عاشقم

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

چون از اول برای زن ها صفات اجباری مثبت در نظر گرفته شده 

مثلا پاکدامنی و مهربانی و قدیسه‌ و فرشته بودن 

اما مردها این رو ندارن که هم باعث راحتی شده هم تهمت زدن

مثلا اگر یه مرد به جای کلثوم اکبری میگفت زن ها رو کشتم 

ندومبه ۱۳ بیه ۱۴ تا بیه کسی شوخی نمی‌کرد و فحش میدادن ولی حتی تصور یه زن قاتل برامون سخته باهاش شوخی میکنیم 

این درباره چیزهای دیگه هم صدق میکنه و برای خودمون بهتره

چون از اول تصور خوبی از ما وجود داره

ما هیچ گاه به امروز برنمی گردیم،هرچه را لازم است بردارید ...
اگه منظورتون به منه تو تاپیکی که ریپلایم کردی من کی گفتم ایشون بد اخلاق نیست ؟ من فقط گفتم کج خلقی ...

کلا تو‌نی نی سایت همه کامنت ها همینه تنها نیستی به خودت نگیر

2706