2733
2739
عنوان

طبیعی بعد سزارین میشه ؟

121 بازدید | 25 پست

خانوما من بچه اولو ک اصرار ب طبیعی داشتم وزنش زیاد بود و با چقدر درد اخرش سزارین شدم بچه بعدی اگ وزنش کم باشه میشه طبیعی اورد ؟ با این که خیلی درد طبیعی کشیدم حالا نمیدونم یادم رفته یا سزارین برام خیلی سخت بود ولی ترجیح میدم سزارین نشم راهی داره؟؟

کاربری دست دو نفر👧

۵ سال از اولی گذشته باشه .یادمه دردای طبیعی بقدری بود حس بیهوشی داشتم ولی سزارین ک کردم خیلی بیشتر بعدش اذیت شدم و روزای اول دردش برام وحشتناک بود دومین سزارین هم ک میگن بدتره

کاربری دست دو نفر👧
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره هست اگ ۳ ۴ سال گذشته میشه با مشورت پزشک

۵ سال گذشته ولی نمیدونم دوباره ریسک کنم یا نه مثل قبلی نشه درد هردوتاش باشه سر قبلی دهن رحم باز نمیشد ک بعد سزارین دکتر گفت بچه سرش پایین بوده ولی صورتش رو به شکم برا همین پیش نمیرفت  بعد زایمان افسردگی گرفته بودم تا یکی دوماه گریه میکردم

کاربری دست دو نفر👧

اره میشه حداقل دوسال باید از سزارین قبلی گذشته باشه 

فقط باید بگردی دکترایی که وی بَک انجام میدن رو پیدا کنی 

من توی اینستا ذخیرش کرده بودم ولی پیجمو دیگه ندارم متاسفانه اسم دکترارو برای هر شهر نوشته بود

بعد یه تاپیک جامع هم هست توی سایت اونلیی که وی بک کردن اسم دکترا و تجربیاتشونو نوشتن 

عنوان تاپیک یادم نیست متاسفانه

2740
اره من بعد سزارین دخترمو طبیعی دنیا اوردم

عزیزم چند سال بعدش بود .علت سزارین اولی چی بود ؟؟ ریپلای اون خونومو بخونید نوشتم چجوری بود زایمان اولیم با این شرایط میشه ؟؟

کاربری دست دو نفر👧

آره میشه دکتر های مخصوص ویبک

میتونی توو کانال دو تا کافی نیست ایتا تجربه هارو بخونی سرچ کن 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
۵ سال گذشته ولی نمیدونم دوباره ریسک کنم یا نه مثل قبلی نشه درد هردوتاش باشه سر قبلی دهن رحم باز نمیش ...

نمیدونم بنظر من اگر تعداد بچه زیادی نمیخوای این یکیم سزارین کن بره

تو ک بچه اولت وزنش زیاد یوده دومی ک صد در صد زیادتره

به ریسکش نمی ارزه با امادگی قبلی و خیال راحت برو سزارین کن و بیا

اره میشه حداقل دوسال باید از سزارین قبلی گذشته باشه  فقط باید بگردی دکترایی که وی بَک انجام می ...

ترس این دارم دوباره دهن رحم باز نشه با این ک بیمارستان خصوصی بودم و مثلا دکتر خیلی خوب زجر دنیا رو کشیدم هیچ کاری نمیکرد فقط امپول فشار میزدن دهن رحمم تو ی روز دو سانت باز شده بود کلا  بعدم گفت با این وزن بچه چجوری میخواستی طبیعی بیاری در این حد بیفکر و بیخیال .حالا نمیدونم مشکل وزن بچه بود یا دهن رحم یا اینی ک میگفت صورت بچه رو ب شکم بوده .میترسم تکرار شن ولی درد سزارینم دیگه نمیخوام بکشم

کاربری دست دو نفر👧
2706